Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Bakan Çelik’ten Sakıp Sabancı mesajı

10 Nisan, 2013 | 18:28

Bakan Çelik'ten Sakıp Sabancı mesajı Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, Sakıp Sabancı’nın vefatının 9. yıldönümü sebebiyle bir mesaj yayınladı.

Dünyanın en başarılı iş adamları arasında yer alan Sakıp Sabancı’nın Türkiye’nin önemli ve sevilen sanayicilerden olduğunu belirten Bakan Çelik şunları söyledi:

“Renkli ve enerjik yapısıyla insanların sevgisini kazanan değerli işadamı manevi zenginliğe büyük önem veren hayırsever bir insandı. Sosyal, kültürel ve ekonomik alanlarda olduğu kadar, sanayimizin gelişmesinde çok önemli katkıları bulunan Sabancı’nın 71 yıllık yaşamı gelecek nesillerimize örnek oluşturacak bir başarı öyküsüdür. Ulusal ve uluslararası alanda hizmetleriyle herkesin takdir ettiği ve hafızalarımıza gülen yüzüyle nakşolan Sakıp Sabancı’yı vefatının 9. yılında rahmet, minnet ve hayırla anıyorum.”

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Kültür ve Turizm Bakanı, Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, Ömer Çelik, Sakıp Sabancı, Sakıp Sabancı haberleri, Sakıp Sabancı ölüm, Sakıp Sabancı ölüm yılı, Sakıp Sabancı vefatı, Turizm Bakanı,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları