Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Bakan Çelik, Sakarya Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret etti

27 Nisan, 2013 | 17:56

Bakan Çelik, Sakarya Büyükşehir Belediyesi'ni ziyaret etti Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, Sakarya Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret etti.

Partisinin Sakarya İl Teşkilatı tarafından Adapazarı Kültür Merkezi’nde düzenlenen ‘Çözüm Süreci’ konferansına katılan Çelik, buradaki programının ardından Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’nu ziyaret etti.

Çelik, ziyarette yaptığı konuşmada, Sakarya’da kültür ve sanat alanında da çok önemli çalışmalar yapıldığını kaydederek, “Sakarya Büyükşehir Belediyesi’nin kültür ve sanat faaliyetleri kapsamında davet ettiği 13 ismin Akil İnsanlar heyetine seçilmiş olması, Sakarya’nın ne kadar doğru tercihler yaptığının bir göstergesidir. Şehrin gelişimiyle burada yaşayan vatandaşlarımızın mutluluğu arasındaki kat sayısı her geçen gün artıyor.” dedi.

Ziyarette Sakarya Valisi Mustafa Büyük, AK Parti Milletvekilleri Şaban Dişli, Ayşenur İslam, İl Emniyet Müdürü Mustafa Aktaş, belediye başkanları hazır bulundu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Adapazarı Kültür Merkezi, Ayşenur İslam, Kültür ve Turizm Bakanı, Ömer Çelik, Şaban Dişli, Sakarya Büyükşehir Belediyesi, Turizm Bakanı, Turizm bakanı Ömer Çelik, Zeki Toçoğlu,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları