Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Bakan Çelik, Japonya Büyükelçisiyle bir araya geldi

20 Eylül, 2013 | 10:31

bakan-celik-japonya-buyukelcisini-kabul-etti Japonya’nın Ankara Büyükelçisi Kiyosihi Araki’yi makamında ağırlayan Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, Nevşehir’de hayatını kaybeden ve yaralanan Japon turistler için büyük üzüntü duyduğunu söyledi.

Bu olayın iki ülkenin ortak acısı olduğunu belirten Bakan Çelik, şunları söyledi:

“Japon turistlerin saldırıya uğraması, sizin ve bizim ortak acımız oldu. Bununla ilgili vefat eden için tekrar başsağlığı diliyorum, diğeri için geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum. Bu sizin kadar bizim için de büyük bir acı oldu, fevkalade bir üzüntüyle karşıladık.

Yaralanan turistin ülkemizin tahsis ettiği uçakla Japonya’ya gönderildiğini belirten Çelik, “Kendisine acil şifalar, ailesiyle birlikte mutlu bir hayat diliyoruz. İyileştikten sonra da ben, kendisini tekrar özel davetlim olarak, ailesiyle birlikte Türkiye’de misafir etmek istiyorum” dedi.

Tüm Güzelliğiyle Japonya Video

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ankara Büyükelçisi Kiyosihi Araki, Güney Kore, Japonya, Japonya büyükelçisi, Kiyosihi Araki, Kiyosihi Araki japonya, Kültür ve Turizm Bakanı, Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, Ömer Çelik, Turizm bakanı Ömer Çelik,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları