Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Bakan Çelik’ten Anneler Günü mesajı

11 Mayıs, 2013 | 14:37

Bakan Çelik'ten Anneler Günü mesajı Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik  Anneler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, insanı insan yapan temel kavramların topluma yayılmasında ilk öğretmenin anneler olduğunu belirtti.

Bakan Çelik, Anneler Günü dolayısıyla yayımladığı mesajda, sevginin, şefkatin ve fedakarlığın simgesi annelerin, toplumun temel taşı olan bireyleri yetiştirdiğini ifade etti.

Toplumun uyumlu, saygılı ve dengeli yaşayabilmesinde, o toplumu oluşturan fertlerin ana kucağında aldıkları eğitimin rolünü ve önemini vurgulayan Çelik, insanı insan yapan temel kavramların topluma yayılmasında ilk öğretmenin anneler olduğunu kaydetti.

Çelik, “Bu duygularla bütün annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum” ifadesini kullandı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Anneler Günü, Anneler Günü mesajı, Anneler Günü ömer çelik, Kültür ve Turizm Bakanı, Ömer Çelik, Turizm Bakanı, Turizm bakanı Ömer Çelik,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları