Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Bakan Avcı; Oteller Fiyatları Çok Düşürdü

29 Haziran, 2017 | 15:26
Bakan Avcı

Bakan Avcı

 

Turizm sezonunu değerlendiren Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, “Turist sayısı artış gösteriyor ama fiyatlar çok düşük” dedi.

Bakan Avcı; Oteller Fiyatları Çok Düşürdü

Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, otellerin geçen yıl yaşadığı kriz nedeniyle fiyatları çok düşürdüklerini söyledi. Turizm sezonunun 2016’da çok sıkıntılı bir dönem geçirdiğini anımsatan Avcı, bu yıl erken rezervasyonların iyi olduğunu söyledi. Turizm sezonunu değerlendiren Avcı, 2017 yılı itibariyle Rusya pazarında toparlanmanın yaşandığını, Rus turistlerin tercihlerinde Türkiye’nin önemli bir yer tuttuğunu söyledi.

Almanya, Fransa ve İngiltere pazarında da kıpırdanmaların olduğunu kaydeden Avcı, “Erken rezervasyonlar iyi ama hemen tabii 2015 öncesine dönemezsin. Turist sayısı itibariyle iyi gidiyoruz. ama bu arada geçen yılın krizinin de etkisiyle işletmelerimiz çok ciddi fiyat kırdılar. O yüzden turist sayısı artmış olmasına rağmen gelirimize aynı oranda yansımıyor bu artış. Çünkü fiyatları çok düşürdüler” dedi.

Kaynak;

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bakan Avcı, Kültür ve Turizm Bakanı, nabi avcı, otel fiyatları,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları