Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Bahreyn, Rusya Pazarın’da Türkiye’nin Rakibi Oluyor

17 Temmuz, 2017 | 09:05

Bahreyn Rusya Ofisi

Bahreyn Turizm ve Sergiler Kurumu (BTEA) dün Rusya’daki temsilcilik bürosunu açtı. Ofis Moskova’da Sanayi, Ticaret ve Turizm Bakanı Zayed bin Rashid Al Zayani ve Bahreyn Büyükelçisi Ahmed Al Saati’nin eşliğinde açıldı.

Bahreyn, Rusya Pazarın’da Türkiye’nin Rakibi Oluyor

Temsilciliğin başlatılması, BTEA’nın Bahreyn’i bölgesel ve uluslararası pazarlar için ideal bir turizm merkezi olarak göstermeyi ve Bahreyn’in turistik cazibesini tanıtarak, Rusların Bahreyn’e seyahat etmesine teşvik etmeyi amaçlıyor. “OURS Yours” sloganıyla, Bahreyn’i Rusya’da bir turizm markası haline getirilmesi ve  tanıtmak için stratejik destek programı ile aynı doğrultuda çalışmalar yürütüleceği belirtildi. Ekonomik Vizyon 2030 ile uyumlu olarak, projenin genel ekonomik büyümeye katkı sağlaması bekleniyor.

Akşam yemeğine, BTEA direktörü turizm pazarlaması ve tanıtımları Yousif Al Han’ın yanı sıra Bahreyn ulusal taşımacısı Gulf Air’in temsilcileri katıldı. Heyet, Bahreyn’in Rusya pazarına yönelik turistik tekliflerini tartışmak için Rusya’daki seyahat acentelerinden temsilcilerle görüşme imkânı buldu.

Bahreyn tanıtım bürosu, Rusya’da tanıtımlarına yakın zamanda başlayacağı belirtildi. Bahreyn Turizm Bakanı Al Zayani, “Bahreyn Krallığı Rusya ile uzun zamandır devam eden güçlü  bir ilişkiye sahip ve iki ülkenin temsilciliklerinin açılmasıyla bu fırsatı kullanarak mevcut ticaret ilişkilerini artıracak ve her iki ülke arasında daha güçlü turizm ilişkileri geliştirilebilecek “dedi.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bahreyn, Rusya Pazarı, Türkiye,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları