Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Bahçelievler’e 7 yıldızlı kongre merkezi

18 Ekim, 2013 | 12:10

bahcelievler-kongre-merkezi Uluslararası etkinliklere de ev sahipliği yapacak Kongre ve Sergi Sarayı’nın ihalesi yapıldı ve inşaat için geri sayım başladı.

Bahçelievler Belediye Başkanı Osman Develioğlu’nun açıklamasına göre,  marka değerini yükseltecek tesisin yapımına ihale sürecinin tamamlanmasının hemen ardından başlanacak.

Develioğlu, “Yıllardır hayalini kurduğumuz bir eseri daha gerçekleştirecek olmanın mutluluğu içindeyiz. Sadece Bahçelievler’e değil, İstanbul’umuza da yeni bir değer katacağına inandığımız bu proje ilçemize ve halkımıza hayırlı olsun” dedi.

5 bin kişilik Kongre ve Sergi Sarayı

Aynı anda 5 Bin kişiyi ağırlayabilecek kapasiteye sahip olacak tesis 15 Bin metrekarelik alanda 46 Bin 420 metrekarelik alana sahip. Kocasinan’da inşaa edilecek Kongre ve Sergi Sarayı beşi yer altında olmak üzere 10 katlı olacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bahçelievler, Bahçelievler Belediye Başkanı, Bahçelievler Belediye Başkanı Osman Develioğlu, Bahçelievler etkinlik, Bahçelievler kongre merkezi, Bahçelievler Kongre ve Sergi Sarayı, Kongre Merkezi, Kongre ve Sergi Sarayı, Osman Develioğlu,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları