Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Bahçelievler’e 7 yıldızlı kongre merkezi

18 Ekim, 2013 | 12:10

bahcelievler-kongre-merkezi Uluslararası etkinliklere de ev sahipliği yapacak Kongre ve Sergi Sarayı’nın ihalesi yapıldı ve inşaat için geri sayım başladı.

Bahçelievler Belediye Başkanı Osman Develioğlu’nun açıklamasına göre,  marka değerini yükseltecek tesisin yapımına ihale sürecinin tamamlanmasının hemen ardından başlanacak.

Develioğlu, “Yıllardır hayalini kurduğumuz bir eseri daha gerçekleştirecek olmanın mutluluğu içindeyiz. Sadece Bahçelievler’e değil, İstanbul’umuza da yeni bir değer katacağına inandığımız bu proje ilçemize ve halkımıza hayırlı olsun” dedi.

5 bin kişilik Kongre ve Sergi Sarayı

Aynı anda 5 Bin kişiyi ağırlayabilecek kapasiteye sahip olacak tesis 15 Bin metrekarelik alanda 46 Bin 420 metrekarelik alana sahip. Kocasinan’da inşaa edilecek Kongre ve Sergi Sarayı beşi yer altında olmak üzere 10 katlı olacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bahçelievler, Bahçelievler Belediye Başkanı, Bahçelievler Belediye Başkanı Osman Develioğlu, Bahçelievler etkinlik, Bahçelievler kongre merkezi, Bahçelievler Kongre ve Sergi Sarayı, Kongre Merkezi, Kongre ve Sergi Sarayı, Osman Develioğlu,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları