Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

BAE, 2018’de 5 yeni lüks turistik otele daha kavuşuyor!

16 Ocak, 2018 | 16:25

BAE, 2018'de 5 yeni lüks turistik otele daha kavuşuyor!

Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) 2018’de 5 süper lüks otelin açılışını daha gerçekleştirecek. W Dubai-Palm, Mandarin Oriental Jumeirah Beach, The Opus, Edition Hotels ve Kempinski Muscat kapılarını bu yıl ziyaretçilerine açacak.

Son yıllarda özellikle Dubai ile dünyanın yanı sıra Türk turistlerin de oldukça ilgisini çekmeye başlayan Birleşik Arap Emirlikleri, 2018 yılında 5 yeni süper lüks otelle daha kavuşuyor.

BAE, 2018'de 5 yeni lüks turistik otele daha kavuşuyor!

W Hotel açılmaya hazır!

Dubai’deki  Al Habtoor City içindeki W Hotel, özellikle şaşalı mimari ve dekorasyonu ile oldukça ünlü otellerden. Arap hatlarıyla süslü otelde iç mimari görkemiyle dikkat çekiyor. Otel diğer devasa otellere kıyasla az katlı ve  her yeri cam ile kaplı ve sahil kenarına konumlanmış durumda.

WTS kalitesi ve güvencesiyle Dubai Turları sizi bekliyor.

W Hotel yakın zamanda özellikle eğlenmeyi seven misafirlere hitap edecek olan yeni oteli Muscat’ı açmayı planlıyor.

BAE, 2018'de 5 yeni lüks turistik otele daha kavuşuyor!

Mandarin Oriantal yerel tarzıyla dikkat çekiyor

Lüks otelleriyle ünlü  Dubai’de sıcak ve sevgi dolu bir ortam dileyenlere  Mandarin Oriental markasını tavsiye edebiliriz.  Yerel tarzıyla markanın oryantal mimarisi harmanlanmış ve şık bir tasarım ortaya çıkmış. Dışı cam duvarlar ve direkt plaja açılan sonsuzluk havuzları…

Mandarin otele, restoranına özel yatlara doğrudan erişim imkanı bulunuyor. Marka Dubai’deki ikinci otelini 2020 yılında  şehir merkezinde açmayı planlıyor.

BAE, 2018'de 5 yeni lüks turistik otele daha kavuşuyor!

ME By Melia’nın mirarı Hadid!

Ünlü mimar Dame Zaha Hadid’in Dubai projesi The Opus nihayet tamamlanıyor. Otelin içinde Melia’nın lüks butik otel markası olacak. Açılış tarihi bu yıl içinde olacak olan otelde Hadid’in tasarladığı mobilyalar, 98 konuk odasında döşenecek.  Misafirler otelde yürürken muazzam çiçekler onlara eşlik edecek.

BAE, 2018'de 5 yeni lüks turistik otele daha kavuşuyor!

Abu Dhabi Edition Hotels

Edition Hotels de yakın zamanda hizmete girecek ancak hotel konsepti hakkında çok fazla bilgi yok. Abu Dhabi Marina’daki Al Bateen sahilinde kurulacak olan otel, birçok restoranları, bir gurme pazarı, bir spa ve gece kulüplerine sahip olacak.

BAE, 2018'de 5 yeni lüks turistik otele daha kavuşuyor!

Kempinski Muscat’ta gol sahası olacak!

Teknik olarak Arap Emirlikleri’nde değil ama oldukça yakın! Palm Jumeirah’daki  klasik kardeşlerine göre daha çağdaş bir otel… Otel,  2018 yılının ilk yarısında Umman’da iki kilometre uzunluğunda beyaz kum plajıyla prömiyerini yapacak. Greg Norman tarafından tasarlanmış, PGA standardı, 18 delikli golf sahası, sekiz restoran ve bar ve 400 kişilik Al Mouj Yat Limanı olacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Al Bateen sahili, Al Habtoor City, BAE, bu Dhabi Marina, Dame Zaha Hadid, Dubai, Edition Hotels, Kempinski Muscat, Mandarin Oriental Jumeirah Beach, Palm Jumeirah, The Opus, W Dubai-Palm,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları