Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Babalar Gününde babanıza unutamayacağı bir tatil hediye edin

09 Haziran, 2016 | 07:02

Constance Hotels & Resorts Babalar Günü Constance Hotels & Resorts, Babalar Günü’nde lüksün ve konforun doğayla buluştuğu, huzur dolu bir atmosferde babalarınıza unutulmaz bir deneyim yaşatmak için eşsiz fırsatlar sunuyor.

Babalarınıza, bir yandan tatil yaparken diğer yandan lüks bir deneyim yaşatacağınız, doğayla iç içe, yeşilin ve mavinin hakim olduğu huzurla bezenmiş bir ortamda eşsiz bir tatil hediye etmek isterseniz cennet adalar olarak bilinen Maldivler, Seyşeller, Madagaskar ve Mauritius bölgelerinde yer alan 7 oteli ile Constance Hotels & Resorts’u hiç düşünmeden tercih edebilirsiniz.

Constance Hotels & Resorts Babalar Günü

Göz kamaştıran koyları, mavinin her tonunu kucaklayan okyanusu ve yeşille bezenmiş bir atmosferde konumlanmış olan Constance Hotels & Resorts babanıza keyifle hatırlayacağı bir tatil yaşatacak.

Farklı lezzetler denemek isteyen babalarınız için Michelin Yıldız Ödüllü Şefler’in hazırladığı mönüler ile dünya mutfağından oluşan farklı lezzetleri tadarken, aynı zamanda Constance Hotels & Resorts’un sahip olduğu geniş şarap yelpazesindeki şarapları da deneyimleyebilirsiniz.

Constance Hotels & Resorts Babalar Günü

Constance Hotels & Resorts’da bulunan özel golf sahalarında sporla keyfi bir arada yaşayabilir, dilerseniz tenis kortlarında vakit geçirebilirsiniz. Spor sonrasında ise İsveç masajından Thai masajına kadar bir çok geleneksel masaj türünü de içeren U SPA hizmeti ile yorgunluğunuzu atabilirsiniz.

Ayrıca Hint Okyanusu’nun derinliklerinde babanızla birlikte muhteşem bir dalış deneyimi fırsatı da sunan Constance Hotels & Resorts, macera sever babanızla birlikte sıradanlıktan uzak ve unutamayacağınız bir Babalar Günü yaşatmayı arzuluyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Babalar Günü, babalar günü tatili, Constance Hotels & Resorts, Madagaskar, Maldivler, Mauritius, Seyşeller,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları