Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Babalar Günü ‘ne özel Pegasus kampanyası

07 Haziran, 2011 | 11:29

Uygun fiyatlı uçak biletleri ile dikkat çeken ve her geçen gün uçuş rotalarını arttıran Pegasus Havayolları yeni kampanyaları ile dikkat çekiyor.

Yeni kampanyaları ile havacılık sektöründe “uçmayı kolaylaştıran havayolu” ünvanını alan Pegasus Havayolları, Babalar Günü’ne özel indirim kampanyası ile misafirlerini diledikleri noktaya yüzde 30 indirimli uçuruyor.

19 Haziran Babalar Günü’nde Pegasus Havayolları ‘nın internet sitesinden bilet alacak Pegasus misafirleri, 1 Ağustos-31 Ekim 2011 tarihleri arasında yurt içi ve yurt dışında bulunan 46 destinasyon noktasından birine yüzde 30 indirim ile uçabilecekler. Babaları ya da aileleriyle tatile çıkmak veya babalarına güzel bir seyahat hediye etmek isteyenler için Pegasus ‘un yüzde 30 indirim kampanyası kaçırılmayacak bir fırsat.

Pegasus’un 20 ülkede 46 noktaya ulaşan destinasyonlarından seçilebilecek bir noktaya yüzde 30 indirimle seyahat etmek isteyen Pegasus misafirleri; www.flypgs.com internet sitesinden seçtikleri uçuş noktaları ile rezervasyonlarını oluşturduktan sonra “Babalar Günü” butonunu tıklayarak rezervasyonu onayladıklarında, babalarına bu eşsiz hediyeyi sunma imkanına kavuşmuş olacaklar.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Babalar Günü, Babalar Günü kampnaya, Babalar Günü pegasus kampanyası, Pegasus babalar günü, Pegasus Havayolları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları