Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Azerbaycan’ın Neftçi takımının yeni sponsoru THY oldu

10 Temmuz, 2018 | 12:17

Azerbaycan'ın Neftçi takımının yeni sponsoru THY oldu

Azerbaycan’ın Neftçi takımının yeni sponsoru THY oldu. Türk Hava Yolları, Azerbaycan futbolunun köklü kulübü Neftçi ile marka iş birliği anlaşmasına imza attı.

Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de Olimpiyat Stadyumu’nda organize edilen imza törenine THY Bakü Müdürü Seyfullah İlyas, Neftçi Futbol Kulübü Başkanı Kamran Guliyev, futbolcular ve basın mensupları katıldı.

İki kardeş ülke arasında sıkı ilişkiler olduğunu vurgulayan Azerbaycan’ın Neftçi Futbol Kulübü Başkanı Kamran Guliyev, “Bu kardeşlik ebedi olacak. Biz bir milletiz ve bu kardeşlik kapsamında çeşitli projeler gerçekleştiriliyor. Bunlardan biri de bugün bizim yaptığımız etkinliktir.

Azerbaycan’ın Neftçi takımının yeni sponsoru THY

İki ülke arasındaki bu anlaşma futbol alanında dostluğun daha da güçlenmesini sağlayacaktır. Bu anlaşma bizin kulübümüz için çok önemli.

THY logosunu gelecekte Neftçi olan yerde göstereceğiz. Bizim gelecekte birkaç proje gerçekleştirmemiz bekleniyor. Neftçi’nin zirvelerde kalması için elimizden geleni yapmalıyız. İnşallah ülkelerimiz bu işbirliğinden faydalanacaktır” ifadelerini kullandı.

İlyas: Azerbaycan futbolunun geleceğine de inanmaktayız

THY Bakü Müdürü Seyfullah İlyas ise düzenlenen törende iki kardeş ülke arasındaki güçlü bağları her zaman desteklemeye çalıştıklarını söyleyerek, “Bugün burada Azerbaycan’ın en önde gelen takımlarından Neftçi Kulübü ile anlaşma imzalamak için toplandık.

Ülkemize karşı hissettiğimiz sorumluluğu aynı şekilde Azerbaycan için de hissetmekte ve Azerbaycan futbolunun geleceğine de inanmaktayız. Bu anlaşmayla Azerbaycan futbolunun Türkiye ve dünya genelinde beğenilirliğinin artırılmasına destek sağlayacak olmaktan bütün mutluluk duyuyoruz” şeklinde konuştu.

“THY Futbol Merkezi”

Anlaşma bir yıllık süreyi kapsarken, Neftçi futbol formalarında THY logosu kullanacak ve takımın tüm dijital pazarlama ve tanıtım kanallarında THY hakkında tanıtıcı reklamlar yayınlanacak.

Azerbaycan kulübü Neftçi tüm maç biletleri ve davetiyelerinde, aynı zamanda sosyal medya ve bilboard gibi dış mekan tanıtım, reklam ve iletişim çalışmalarında da THY logosu kullanılacak.

Neftçi’nin yeni yapılan antrenman tesisi ise “THY Futbol Merkezi” olarak isimlendirilecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Azerbaycan, Bakü Olimpiyat Stadyumu, Neftçi Futbol Kulübü Başkanı Kamran Guliyev, Neftçi Futbol Takımı, Neftçi'nin sponsoru THY, THY, THY Bakü Müdürü Seyfullah İlyas, Yeni sponsor,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları