Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Azerbaycan-Rusya sınırına köprü

19 Kasım, 2013 | 12:50

Azerbaycan-Rusya sınırına köprü Azerbaycan-Rusya sınırında köprü inşa edilecek.

Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Rusya-Azerbaycan sınırında Samur nehri üzerinde köprü inşaatına ilişkin Rusya ile imzalanan ikili hükümetlerarası anlaşmayı onayladı.

Rusya’nın Sesi’nin haberine göre, belge, 13 Ağustos’ta Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in Bakü ziyareti kapsamında imzalanmıştı.

Aliyev, ayrıca, Azerbaycan ve Rusya arasında imzalanan insani alanda işbirliğine ilişkin 2013-2015 programını ve hava arama ve kurtarma alanında hükümetlerarası işbirliği anlaşmasını onayladı.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Azerbaycan, Azerbaycan Cumhurbaşkanı, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, İlham Aliyev, Rusya, Rusya Azerbaycan sınırı, Rusya Azerbaycan sınırı köprü, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Vladimir Putin,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları