Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Azerbaycan-Rusya sınırına köprü

19 Kasım, 2013 | 12:50

Azerbaycan-Rusya sınırına köprü Azerbaycan-Rusya sınırında köprü inşa edilecek.

Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Rusya-Azerbaycan sınırında Samur nehri üzerinde köprü inşaatına ilişkin Rusya ile imzalanan ikili hükümetlerarası anlaşmayı onayladı.

Rusya’nın Sesi’nin haberine göre, belge, 13 Ağustos’ta Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in Bakü ziyareti kapsamında imzalanmıştı.

Aliyev, ayrıca, Azerbaycan ve Rusya arasında imzalanan insani alanda işbirliğine ilişkin 2013-2015 programını ve hava arama ve kurtarma alanında hükümetlerarası işbirliği anlaşmasını onayladı.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Azerbaycan, Azerbaycan Cumhurbaşkanı, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, İlham Aliyev, Rusya, Rusya Azerbaycan sınırı, Rusya Azerbaycan sınırı köprü, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Vladimir Putin,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları