Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Azerbaycan BIHE Uluslararası Sağlık Fuarı kapılarını açtı

19 Eylül, 2015 | 10:29

azerbaycan fuar Azerbaycan BIHE Sağlık Fuarı, 18 Eylül Cuma günü Bakü Expo Center’da kapılarını açtı.

Türkiye adına TÜRSAB Fuarlar Direktörü Esra Tolgay’ın katıldığı fuarın açılışında, Azerbaycan Sağlık Bakanı Yardımcısı Elsever Agayev, Rusya Federasyonu Sanayi ve Ticaret Bakan Yardımcısı Sergei Tsib, Belarus Sağlık Bakanı Yardımcısı Valeriy Shevchuk da yer aldı.

18 – 20 Eylül 2015 tarihlerinde Bakü Expo Center’da gerçekleşen fuara, Türkiye’ de sağlık turizmi yapan toplam 47 acenta ve hastane, 500 m2 ile TÜRSAB çatısı altında Medikal Turizm Özel alanında yer alıyor.

TÜRSAB’dan yapılan açıklamada, birliği temsilen TÜRSAB Sağlık Komitesi Üyeleri Ali Kaya ve Emre Enver Afanyalı, TÜRSAB Fuarlar Direktörü Esra Tolgay ve Sevinç Divrikli, Kurumsal İlişkiler Departmanı’ndan Berna Akar’ın fuarda yer aldığı ifade edildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Azerbaycan, Azerbaycan BIHE Sağlık Fuarı, Azerbaycan Sağlık Fuarı, BIHE Sağlık Fuarı, Sağlık Fuarı, Türsab, TÜRSAB fuar,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları