Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ayvalık’ta büyük vurgun!

13 Ağustos, 2013 | 20:37

ayvalik-buyuk-sok

Balıkesir’in Ayvalık İlçesi’ne bayram tatili için gelen birçok kişinin banka kartlarının kopyalandığı tespit edildi.

Banka hesaplarından para çekildiğini fark eden onlarca kişi banka şubelerine gidip durumu şikayette bulundu. İncelemede, ilçedeki beş ayrı bankanın beş ATM’sinde kart bilgilerini kopyalayan düzenek kurulduğu belirlendi.

Müşterilerin şikayeti üzerine, mağdurların hesap hareketleri dondurulurken, polis de yurt dışı bağlantılı olduğu düşünülen şebekenin peşine düştü. ATM’lerdeki güvenlik kamerası görüntülerine incelenmek üzere el konuldu.

Bankaların, incelemelerini tamamladıktan sonra mağdurların zararlarını karşılayacağı belirtildi. İilçede yaşayan yüzlerce kişinin inceleme nedeniyle hesabının dondurulduğu, ilçede para akışının neredeyse durma noktasına geldiği belirtiliyor. Polisin olayla ilgili başlattığı soruşturma sürüyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
atm, ATM kart kopyalama, Ayvalık, Ayvalık ATM soygunu, Ayvalık banka, Ayvalık Banka Atm, Ayvalık kart kopyalama, AYvalık şok, Ayvalık soygun, Ayvalık tatilcilere şok, Balıkesir, Balıkesir Ayvalık, Banka, Banka Atm, Tatilcilere şok,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları