Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ayvalık turistlerin yeni gözdesi oldu

04 Eylül, 2010 | 15:57

Balıkesir’in Ayvalık ilçesi denizi, doğası ve tüm güzellikleri ile turistlerin yeni gözdesi oldu.

Artan yatırımlar ile turist sayısını geçen yıllara göre daha da artıran Ayvalık, tam bir cazibe merkezi haline geldi.

Turistler tarafından büyük ilgi gören Ayvalık’ın emlak fiyatlarında da artış yaşandığı öğrenildi.

Ayvalık muhteşem doğası ile şehrin gürültüsünden, iş stresinden uzaklaşabileceğiniz tüm yorgunluğunuzu atabileceğiniz harika bir destinasyon. Ayvalık son yıllarda bozulmamış doğası ile ünlülerin de dikkatini çekmeye başladı. Uzun yıllardır yaz tatilini Ayvalık’taki villasında ailesiyle geçiren Hülya Avşar, bu yaz villasını Yavuz Bingöl’e sattığı için tatilini yurtdışında geçirdi. Ayvalık’ta ailesi ile birlikte tatil yapan Yavuz Bingöl’ün yanı sıra, beldeyi birçok ünlü isim de tercih ediyor.

Ayvalık eşsiz doğasının yanı sıra mimarisi ile de oldukça ilgi görüyor. Tarihi bir yerleşim yeri olması sebebiyle Ayvalık’ta birçok kilise ve manastıra rastlamak mümkün.

Ayvalık; daracık sokakları,eski taş evleri, tarihi güzellikleri, eşsiz kumsalları, doğası ile son yıllarda turistler tarafından oldukça ilgi görüyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ayvalık, Ayvalık Denizi, Ayvalık Otel, Ayvalık otelleri, Ayvalık Sahili, Ayvalık Turist, Ayvalık Turist Yeni Gözdesi, Ayvalık Turistler, Ayvalık Turistlerin Yeni Gözdesi, Ayvalık Turizm, Ayvalık Villa, Ayvalık Yazlıkları, Balıkesir Ayvalık Turist, Balıkesir Ayvalık Turizm,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları