Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ayşe Arman Hindistan’da

19 Eylül, 2016 | 08:26

Ayşe Arman Hindistan

Hürriyet gazetesi yazarı Ayşe Arman, son yazısında Hindistan ziyaretinden izlenimlerini kaleme aldı.

Yazısından Hindistan’a gidenlerin önyargılarından kesinlikle arınmaları gerektiğini belirten Ayşe Arman, Hintlilerin Türk vatandaşlarına karşı aşırı sempati duyduklarını vurguluyor.

Hindistan Turu sırasında Hintli kadınlar gibi giyinip fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmeyen Arman, ‘Adını Feriha Koydum’ ve ‘Fatmagül’ün Suçu Ne?’ gibi Türk dizilerinin ülkede izlenme rekorları kırdığına dikkat çekti.

Yazısında Hindistan hayranlığını dile getiren Ayşe Arman,  hayranlığına “Hindistan’da hiçbir yerde olmayan şeyler var. Bu renk cümbüşüne, herkesin birbirine gülümsemesine, açken bu kadar tok gözlü olmalarına bayılıyorum” ifadeleriyle destek verdi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ayşe Arman, Ayşe Arman Hindistan, Ayşe Arman Hürriyet, Ayşe Arman yazıları, Hindistan,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları