Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ayla’da da oynayan Hollywood yıldızı, Antalya Film Festivali’ne geliyor!

25 Eylül, 2018 | 10:30

Ayla'da da oynayan Hollywood yıldızı, Antalya Film Festivali'ne geliyor!

Ayla’da da oynayan Hollywood yıldızı, Antalya Film Festivali’ne geliyor. Son yıllarda ses getiren Türk filmlerinden olan Ayla’da da oynayan, kötü adam karakterleri ile tanınan Hollywood’un ünlü yıldızı Eric Roberts, Antalya Film Festivali’ne katılıyor.

Hayat verdiği kötü adam karakterleriyle hafızalara kazınan ABD’li ünlü sinema oyuncusu Eric Roberts, 55. Uluslararası Antalya Film Festivali için Türkiye’ye geliyor.

Roberts: Ben de varım

Dünya çapında üne sahip olan Eric Roberts, Türkiye’deki hayranlarına gönderdiği videoda, “Antalya Film Festivali’ni takip edin. Harika filmler var. Ben de varım” mesajını verdi.

Kariyerinin ilk yıllarında başrollerinde oynadığı King of the Gypsies (1978) ve Star 80 (1983) filmleriyle Altın Küre adaylıkları bulunan Eric Roberts, 1985’te ise ‘Runaway Train’ ile ‘En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu’ dalında Oscar’a adayı olmuştu.

Bir yıla 74 film sığdırdı!

Geçtiğimiz sene 74 filmde rol alarak büyük bir rekora imza atan ve bugüne kadar 500’ü aşkın film ve dizide yer alan Hollywood yıldızı Eric Roberts, 1981 yılında geçirdiği trafik kazasının ardından bir süre sinemaya ara vermişti.

Roberts üç gün komada kalırken, uzun süren tedavi sürecinin ardından yeniden setlere döndü ve 1983’te çevirdiği “Star 80”, “The Pope of Greenwich Village” (1984) ve “The Coca Cola Kid” (1985) gibi filmlerde oynadığı başrollerle seyircilerin hafızasına kazındı.

Ünlü yıldız Julia Roberts’in ağabeyi

Özellikle 1980’li yıllarda çevirdiği filmlerle Hollywood’un en popülerleri arasına giren Eric Roberts, sonraki yıllarda da sinemadan hiç kopmadı.

2000’li yıllarda “The Dark Knight” (Kara Şövalye – 2008), “Cehennem Melekleri” ‘(The Expendables – 2010) başta olmak üzere birçok filmde yer alan Eric Roberts, bu kadar çok film çekmesine, ‘Bir senede yaptığım her filmin arkasındayım. İşimi seviyorum’ sözleriyle açıklık getirmişti.

Son olarak Türk sinemasının son yıllarda ses getiren filmi Ayla’da ABD’li bir generali canlandıran Eric Roberts, aynı zamanda Oscar ödüllü Julia Roberts’ın de ağabeyi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
ABD'li oyuncu, Antalya Film Festivali, Ayla, Cehennem Melekleri, Eric Roberts, Hollywood yıldızı, Julia Roberts, King of the Gypsies, The Coca Cola Kid, The Dark Knight, The Expendables,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları