Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ayder’de kar kalınlığı 1.5 metre / Turizm Haberleri

12 Şubat, 2011 | 14:11

Ayder’de kar kalınlığı 1.5 metre / Turizm Haberleri

Rize’nin Çamlıhemşin ilçesine bağlı dünyaca ünlü turizm merkezi Ayder Yaylası’nda kar kalınlığı 1.5 metreye ulaştı.

Ayder Çevre ve Turizm Derneği Başkanı Ömer Altun, yaptığı açıklamada 2 gündür etkili olan kar yağışı sonucu Ayder’de kar kalınlığının 1.5 metreye ulaştığını söyledi.

Yayla yolunun açık tutulması için sürekli çalışma yapıldığını ifade eden Altun, “Karayolları ekipleri sürekli olarak yolu açma çalışmalarını sürdürüyor. Ancak Ayder’e çıkacak araçların zincir bulundurmaları önem taşıyor. Çok sayıda turist Ayder’in bu güzelliğini görme fırsatı buluyor. Tesislerimiz kış mevsiminde de açık. Yaylamızda bir sorun bulunmuyor.” dedi.

Sao Paulo

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ayder, Ayder Kar kalınlığı, Ayder Rize, Ayder yaylası, Ayder Yaylası telesiyej, Ömer Altun, Rize Ayder, Turizm Derneği Başkanı Ömer Altun, Turizm Haberleri,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları