Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Aydan Şener ata toprağı Kırım’da

12 Eylül, 2013 | 20:45

Aydan Şener ata toprağı Kırım'da Türk sinemasının önemli isimlerinden Aydan Şener, Çalıkuşu dizisiyle eski Sovyetler Birliği coğrafyasında gönülleri fethetti.

Aydan Şener, ATR televizyon kanalının daveti üzerine Kırım’ı ziyaret etti. Şener ata toprağı Kırım’da Bahçesaray kentinden çok etkilendi.

15 Minut adlı Rusça haber sitesinde yer alan habere göre, Aydan Şener Bahçesaray’da kendisini çok etkileyen Zincirli Medrese’yi ve Kırım Hanlarının türbesini ziyaret etti. Şener, Hansaray’da Gözyaşı Çeşmesinin hikayesinden de oldukça etkilendi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Aydan Şener, Aydan Şener çalıkuşu, Aydan Şener Kırım, Aydan Şener Kırımda, çalıkuşu, Çalıkuşu dizisi, Çalıkuşu dizisi Aydan şener, Gözyaşı Çeşmesi, Gözyaşı Çeşmesinin hikayesi, Hansaray, Kırım Zincirli Medrese, Zincirli Medrese,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları