Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Aydan Şener ata toprağı Kırım’da

12 Eylül, 2013 | 20:45

Aydan Şener ata toprağı Kırım'da Türk sinemasının önemli isimlerinden Aydan Şener, Çalıkuşu dizisiyle eski Sovyetler Birliği coğrafyasında gönülleri fethetti.

Aydan Şener, ATR televizyon kanalının daveti üzerine Kırım’ı ziyaret etti. Şener ata toprağı Kırım’da Bahçesaray kentinden çok etkilendi.

15 Minut adlı Rusça haber sitesinde yer alan habere göre, Aydan Şener Bahçesaray’da kendisini çok etkileyen Zincirli Medrese’yi ve Kırım Hanlarının türbesini ziyaret etti. Şener, Hansaray’da Gözyaşı Çeşmesinin hikayesinden de oldukça etkilendi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Aydan Şener, Aydan Şener çalıkuşu, Aydan Şener Kırım, Aydan Şener Kırımda, çalıkuşu, Çalıkuşu dizisi, Çalıkuşu dizisi Aydan şener, Gözyaşı Çeşmesi, Gözyaşı Çeşmesinin hikayesi, Hansaray, Kırım Zincirli Medrese, Zincirli Medrese,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları