Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Aycı’dan, THY Katarlılara Satılacak İddialarına Yanıt

04 Mayıs, 2017 | 12:12
Thy Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı

Thy Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı

 

Türk Hava Yolları (THY) Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı CNN Türk THY’nin Katarlılara Satılacak İddialarına Yanıt Verdi

Türk Hava Yolları THY Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı, geçtiğimiz günlerde CNN Türk’te Hakan Çelik’in konuğu oldu. Hakan Çelik’in sorularını yanıtlayan İlker Aycı, ” Türk Hava Yolları’nın Katarlılara satıldığı yönünde iddialar çıktı, bunlar için ne dersiniz? sorusuna karşılık bir süre güldü. Daha sonra kurumun halka açık şirket olduğunu belirten Aycı, bu durumda söz konusu edilen satışın kamuoyu bilgisi olmadan yapılamayacağını belirtti. Aycı, ” Bu referandum sürecinde çıkarılan bir şehir efsanesi” diyerek referandumda çıkan sonucun ardında güçlü bir şekilde yaz sezonuna girdiklerini ve THY olarak geleceğe dair iyi işaretler aldıklarını belirtti.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
İddialar, Katarlılar, THY, THY Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı, Türk Hava Yolları,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları