Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ayada Maldives Resort Otel ‘e ödül

19 Eylül, 2011 | 10:58

Dünya ‘nın en büyük turizm merkezlerinden biri olan Maldivler ‘de bulunan Ayada Maldives Resort Otel büyük ödüle layık görüldü.

Maldivler’deki ilk Türk yatırımı olma özelliğine sahip Ayada Maldives Resort Otel, Turizm endüstrisinin Oscar’ı olan World Travel Awards-Afrika ve Hint Okyanusu 2011 Galası’nda, Hint Okyanusu’nun Lider Yeni Oteli ve Maldivler’in Yeni Lider Oteli ödüllerinin sahibi oldu.

Turizm ve seyahat endüstrisinin Oscar’ı olarak kabul edilen World Travel Awards-Afrika ve Hint Okyanusu 2011 Galası, bu yıl Mısır’ın Sharm El Sheikh şehrinde gerçekleştirildi.

Ayada Maldives Resort Otel, Gala Gecesi’nde Hilton, Viceroy, Jumeirah ve Shangri La gibi uluslararası zincirleri geride bırakarak Hint Okyanusu’nun lider Yeni Oteli ve Maldivler’in Yeni lider Oteli ödüllerinin sahibi oldu.

Maldivler’de bulunan dünyanın en büyük ikinci atolü Gaafu Dhaalu Atolü’ndeki adalardan 150 bin metrekarelik bir cennet adası olan Maguhdhuvaa Adası’ndaki Ayada Maldives Resort Otel için Aydeniz Grup 110 milyon dolarlık yatırım gerçekleştirdi. Ekvatora 30 kilometre uzaklıkta bulunan otel, Hint Okyanusu’nun sükûnetinde konumlandırılmış ve adanın gür yeşilliğinde saklı 112 lüks villa ve süit barındırmaktadır.

Ayada Maldives Resort Otel Zincir otelleri geride bıraktı

Mısır’da gerçekleştirilen World Travel Awards-Afrika ve Hint Okyanusu 2011 Gala Gecesi’ni değerlendiren Aydeniz Grup Yönetim Kurulu Üyesi Fırat Aydeniz, ödül törenine Maldivler’deki ilk Türk yatırımı olan Ayada Maldives’in damgasını vurduğunu söyledi. Fırat Aydeniz, “Mısır’da ödüller kadar çok konuşulan bir başka konu Ayada Maldives’in yükselişi oldu. Böylece Ayada Maldives kazandığı bu iki ödül ile dünya çapında bir turizm markası olduğunu kanıtlamış oldu.” dedi.

Ödül töreninde Hilton, Viceroy, Jumeirah ve Shangri La gibi uluslararası zincir otelleri bile geride bıraktıklarını ifade eden Fırat Aydeniz, otelin özellikleri ile bilgiler vererek, “Otelimiz, misafirlerine her türlü imkanı ve konforu bir arada sunuyor. Çocuk kulübünden spor merkezine, 7 farklı restaurant ve cafe’den dalgıç okuluna, 3 bin 500 metrekarelik AySPA’dan, sonsuzluk havuzuna kadar birçok alternatifin yer aldığı otelimiz, kendilerine mahrumiyet arayan misafirlerini de düşünmüş durumda.” diye konuştu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ayada Maldives Resort, Ayada Maldives Resort Otel, Ayada Maldives Resort Otel ödül, Hilton, Jumeirah, Maldivler Ayada Maldives Resort, Shangri La, Sharm El Sheikh, Viceroy,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları