Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Axel Jockwer, ” Otel Yorumları Artık Eskisi Kadar Etkili Değil”

11 Mayıs, 2017 | 19:26
Axel Jockwer

Axel Jockwer

 

Holidaycheck Kurucusu Axel Jockwer , “Otel Yorumlarının Artık Eskisi Kadar Etkili Değil” Açıklamasında Bulundu

Alman turizm dergisi “TravelTalk” ile konuşan Jockwer’e göre otel yorumlarının sürekli artan sayısı bunların etkisini azaltıyor. En çok tutulan oteller ile ilgili “İçerik ve yorum açısından birbirinden farklı binlerce değerlendirmelerin bulunmasına” dikkat çeken Jockwer, bu bolluk ve çeşitliliğin tüketicinin kafasının  karışmasına yol açar.

Jockwer; ” Kullanıcı bütün bu değerlendirmelerin ayrıntılarında ve de farklılığında adeta boğulmaktadır. Araştırmadan sonra kafası eskisinden daha da fazla karışmış olup hala hangi otelde kalacağına karar vermekte zorlanıyor” diye belirtti. Jockwer, otel yorumlarının seyahat acenteleri için önemlerini koruyacağını düşünüyor.

TravelTalk’ın önceden yaptırmış olduğu ankete göre seyahat acentelerinin %93’ü müşteriye otel tavsiye ederken otel yorumlarından yararlandıklarını belirtiyor. Alman Alman İnternet Seyahat Satış Birliği (VIR) Trust You ile birlikte yaptırdığı bir araştırmaya göre internette yapılan yorumların sayısı dünya çapında büyük ölçüde artış gösterdi. Buna göre 2016 yılında toplam 90.5 milyon otel yorumu mevcuttu ve bu da iki yıl öncesine göre % 16 bir artış teşkil ediyor.

Bunu ” yorumların sayısı artık pratik olarak algılanılamıyor” sözüyle yorumlayan Jockwer, “bunu bir başarı olarak gördüğümü söyleyemem” dedi.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Axel jockwer, Holidaycheck, TravelTalk,
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Merhabalar ben sitbistanliyim. Ana dilim turkce ve arnavutca ayrica sirpca da biliyorum. 5 yil dir balkan gezi programlari organizasyonu yapmaktayim. Boyle bir elemana ihtiyaciniz varsa benimle iletisime gecmenize rica ederim Ibrahim rustemi Tel. +38163i286419 watsapp wiber ibrahimi_ks@hotmail.com

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları