Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Avusturya’da Kanalizasyon Borusundan Otel

19 Mayıs, 2017 | 15:58
Kanalizasyon Borusu Oteli

Kanalizasyon Borusu Oteli

 

İlginç Konsept Otellere Avusturya’dan Bir Yenisi Eklendi; Kanalizasyon Borusundan Otel

Avusturya’nın Linz şehrine 15 dakika uzaklıkta Ottensheim’da yer alan Das Park Otel, ilk olarak 2004 yılında Avusturyalı tasarımcı Andreas Strauss tarafından inşa edilmiş. Farklı bir tasarıma sahip olan Das Park Otel’in sıra dışılığı odalarının kanalizasyon borularından oluşması. Bu sıra dışı otelin odalarında ise yatak, dolap ve başucu lambası gibi sade mobilyalar bulunmaktadır. Odanın duvarları, duvar resimleriyle renklendirilmiş, odaların kapıları şifreli ve bu şifreleri o oda da kalacak misafirlere veriyorlar.

Kanalizasyon Borusu Oteli 2

Kanalizasyon Borusu Oteli 2

Otelin bu odalarında konaklayan misafirler ise tuvalet, duş, mini bar, kafe gibi diğer ihtiyaçlarını otelin bulunduğu ana tesiste giderebiliyorlar. Otelin kurucuları, Şuan 5 borudan oluşan odalara yoğun ilgi olduğunu ve en yakın zamanda otelin kapasitesini arttıracaklarını belirttiler.

Kanalizasyon Borusu Oteli 3

Kanalizasyon Borusu Oteli 3

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Avusturya, Das Park Otel, Kanalizasyon Borusundan Otel,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları