Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Avusturalya’da aşk başkadır!

19 Ocak, 2015 | 12:10

Şu günlerde yaz mevsimini yaşayan Avustralya, romantik bir tatil isteyen çiftlerin tatil tercih sıralamasında ilk sırada yer alıyor.

Beyaz kumlu sahilleri, turkuaz mavisi denizi ve eşsiz güzellikteki manzaraları ile dünyanın en otantik ülkelerinden biri olan Avustralya, bir çok ünlünün tatil tercihlerinde ilk sırada yer alıyor. Avustralya’nın büyülü atmosferinde romantik bir tatil geçirmek isteyen Jake Richardson-Lisa Clark çifti bunun son örneği..

ABD’li oyuncu Jake Richardson ve sevgilisi Lisa Clark, Avustralya’da denizin ve güneşin tadının çıkarırken görüntülendi. Dünyaca ünlü Bondi Sahili’nde sabahtan akşama kadar denize giren çift, bakışlara aldırmadan romantik dakikalar geçirdi.

Avustralya Turları boyunca, gündüz deniz keyfi yapan çift, geceleri ise Sidney’in renkli ve eğlenceli partilerine katılarak vakit geçirdi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Avustralya, Avustralya gezilecek yerler, Avustralya Sidney, Avustralya tatil, Avustralya Turu, Avustralya yaz, Bondi Sahili, Bondi Sahili avustralya, Bondi Sahili sidney, Sidney, Sidney Avustralya, Sidney gezilecek yerler, Sidney neler yapılır, Sidney Turu,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları