Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Avustralyalı model sevincini takipçileriyle paylaştı

11 Kasım, 2013 | 17:51

Megan Gale Sydney'de Avustralyalı güzel 13 haftalık hamile

Magazin sitesi CumCuma ‘nın haberine göre 38 yaşındaki Avustralyalı model Megan Gale, 25 yaşındaki rugbici sevgilisi Shaun Hampson ‘dan bir çocuk beklemekte. Avustralyalı güzel model aldığı bu haberi sosyal medya yoluyla takipçileriyle paylaştı. Henüz basının haberi yokken hamileliğini sevenleriyle paylaşan Avustralyalı model, hayranları tarafından mesaj yağmuruna tutuldu.

Megan Gale, ‘Shaun ‘la bir çocuk beklediğimizi ve ilk çocuğumuza 13 haftalık hamile olduğumu duyurmaktan çok heyecanlıyım’ diyerek duygularını dile getirirken, ilk ultrason fotoğrafını Instagram ‘da yayınladı. Avustralyalı güzel fotoğrafı yayınlarken ‘Küçük meleğimizi sabırsızlıkla bekliyor ve onun için dua ediyoruz’ notunu düştü.

Kendilerin tebrik eden hayranlarına da, Twitter hesapları üzerinden teşekkür eden ikili Megan Gale ve Shaun Hampson 2011 yılından beri beraberler. 38 yaşındaki Avustralyalı güzel model Megan Gale 2005 yılından beri Çocuk Yardım Hattı gönüllüsü olarak çalışmalara katılmakta.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Avustralya, Avustralya Model, Avustralyalı, Avustralyalı Güzel Hamile, Avustralyalı Güzeller, Avustralyalı Model, Avustralyalı Modeller, instagram, Megan Gale, Twitter,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları