Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Avustralyalı model sevincini takipçileriyle paylaştı

11 Kasım, 2013 | 17:51

Megan Gale Sydney'de Avustralyalı güzel 13 haftalık hamile

Magazin sitesi CumCuma ‘nın haberine göre 38 yaşındaki Avustralyalı model Megan Gale, 25 yaşındaki rugbici sevgilisi Shaun Hampson ‘dan bir çocuk beklemekte. Avustralyalı güzel model aldığı bu haberi sosyal medya yoluyla takipçileriyle paylaştı. Henüz basının haberi yokken hamileliğini sevenleriyle paylaşan Avustralyalı model, hayranları tarafından mesaj yağmuruna tutuldu.

Megan Gale, ‘Shaun ‘la bir çocuk beklediğimizi ve ilk çocuğumuza 13 haftalık hamile olduğumu duyurmaktan çok heyecanlıyım’ diyerek duygularını dile getirirken, ilk ultrason fotoğrafını Instagram ‘da yayınladı. Avustralyalı güzel fotoğrafı yayınlarken ‘Küçük meleğimizi sabırsızlıkla bekliyor ve onun için dua ediyoruz’ notunu düştü.

Kendilerin tebrik eden hayranlarına da, Twitter hesapları üzerinden teşekkür eden ikili Megan Gale ve Shaun Hampson 2011 yılından beri beraberler. 38 yaşındaki Avustralyalı güzel model Megan Gale 2005 yılından beri Çocuk Yardım Hattı gönüllüsü olarak çalışmalara katılmakta.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Avustralya, Avustralya Model, Avustralyalı, Avustralyalı Güzel Hamile, Avustralyalı Güzeller, Avustralyalı Model, Avustralyalı Modeller, instagram, Megan Gale, Twitter,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları