Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Avustralya’daki yeni rota Adelaide

22 Ekim, 2015 | 09:56

Adelaide qatar airways Qatar Airways, Doha ve Güney Avustralya’nın Başkenti Adelaide arasındaki aktarmasız uçuşlarına 1 Mayıs’tan itibaren başlıyor.

Adelaide’in Qatar Airways’in Avustralya’daki varış noktaları arasına eklenmesi ile birlikte, ülkedeki dört önemli şehre yapılan uçuşlar 28’e çıkacak. Qatar Airways Grup CEO’su Akbar Al Baker, yeni rotada uçuşların başlamasının havayolu şirketinin Avustralya pazarında yayılma taahhüdünü gösterdiğini belirtti.

Akbar Al Baker, konuyla ilgili açıklamasında “2016 yılı Qatar Airways için bir başka heyecan verici yıl olacak. Genişleme planlarımıza Avustralya’nın yer almasından dolayı çok memnunuz. 1 Mart tarihinden itibaren Sydney, 2 Mayıs tarihinden itibaren ise Adelaide uçuşlarının başlaması ile birlikte, ülkedeki faaliyetlerimiz güçlenecek” ifadelerini kullandı.

Turizm merkezi Adelaide

Güney Avustralya’nın kozmopolit kıyı şehri Adelaide’de, büyük koleksiyonların sergilendiği Güney Avustralya Sanat Galerisi ve doğal tarihle ilgili sergilerin yer aldığı Güney Avustralya Müzesi gibi ünlü müzeler yer alıyor. Şehirdeki ilgi çeken diğer yerleri ise canlı gece kulüpleri, el değmemiş plajlar ve yaban hayatıyla dolu popüler hayvanat bahçeleri olarak belirtiliyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Adelaide, Adelaide avustralya, Adelaide uçak, Adelaide uçak bileti, Avustralya, Qatar Airways, Qatar Airways avustralya, Qatar Airways doha,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları