Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Avustralya’daki yeni rota Adelaide

22 Ekim, 2015 | 09:56

Adelaide qatar airways Qatar Airways, Doha ve Güney Avustralya’nın Başkenti Adelaide arasındaki aktarmasız uçuşlarına 1 Mayıs’tan itibaren başlıyor.

Adelaide’in Qatar Airways’in Avustralya’daki varış noktaları arasına eklenmesi ile birlikte, ülkedeki dört önemli şehre yapılan uçuşlar 28’e çıkacak. Qatar Airways Grup CEO’su Akbar Al Baker, yeni rotada uçuşların başlamasının havayolu şirketinin Avustralya pazarında yayılma taahhüdünü gösterdiğini belirtti.

Akbar Al Baker, konuyla ilgili açıklamasında “2016 yılı Qatar Airways için bir başka heyecan verici yıl olacak. Genişleme planlarımıza Avustralya’nın yer almasından dolayı çok memnunuz. 1 Mart tarihinden itibaren Sydney, 2 Mayıs tarihinden itibaren ise Adelaide uçuşlarının başlaması ile birlikte, ülkedeki faaliyetlerimiz güçlenecek” ifadelerini kullandı.

Turizm merkezi Adelaide

Güney Avustralya’nın kozmopolit kıyı şehri Adelaide’de, büyük koleksiyonların sergilendiği Güney Avustralya Sanat Galerisi ve doğal tarihle ilgili sergilerin yer aldığı Güney Avustralya Müzesi gibi ünlü müzeler yer alıyor. Şehirdeki ilgi çeken diğer yerleri ise canlı gece kulüpleri, el değmemiş plajlar ve yaban hayatıyla dolu popüler hayvanat bahçeleri olarak belirtiliyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Adelaide, Adelaide avustralya, Adelaide uçak, Adelaide uçak bileti, Avustralya, Qatar Airways, Qatar Airways avustralya, Qatar Airways doha,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları