Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Avustralya’da yaz başlıyor!

10 Ekim, 2014 | 07:00

Avustralya Güzellik Kraliçesi yarışmasında ikinci olarak dikkatleri üzerine çeken Jesinta Campbell, sevgilisiyle Sidney’de tatil yapıyor.

Avustralya’da yazın gelmesiyle birlikte ünlülerin tatil rotası bu ülkeye çevrildi. Dünyanın en ünlü plajlarına ev sahipliği yapan Avustralya’nın Sidney kenti, bu anlamada zirvede yer alıyor.

Yaşanabilir kentler listesinde zirvede yer alma özelliğine bir de eşsiz güzellikteki sahiller ve turkuaz mavisi deniz eklenince tam bir turizm kenti oluyor Sidney.

Son olarak Sidney’in büyüleyici atmosferinden etkilenen Avustralya’nın en güzel ikinci kızı Jesinta Campbell, sevgilisiyle burada tatil yaparken görüntülendi.

Dört yıl önce katıldığı Avustralya Güzellik Kraliçesi yarışmasında ikinci olan Campbell ve sevgilisi Lance Franklin, romantik kentte romantik bir tatil geçiriyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Jesinta Campbell, Jesinta Campbell avustralya, Jesinta Campbell bikini, Jesinta Campbell kimdir, Jesinta Campbell seksi, Jesinta Campbell sevgilisi, Jesinta Campbell sidney, Lance Franklin,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları