Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Avustralya’da yaz başlıyor!

10 Ekim, 2014 | 07:00

Avustralya Güzellik Kraliçesi yarışmasında ikinci olarak dikkatleri üzerine çeken Jesinta Campbell, sevgilisiyle Sidney’de tatil yapıyor.

Avustralya’da yazın gelmesiyle birlikte ünlülerin tatil rotası bu ülkeye çevrildi. Dünyanın en ünlü plajlarına ev sahipliği yapan Avustralya’nın Sidney kenti, bu anlamada zirvede yer alıyor.

Yaşanabilir kentler listesinde zirvede yer alma özelliğine bir de eşsiz güzellikteki sahiller ve turkuaz mavisi deniz eklenince tam bir turizm kenti oluyor Sidney.

Son olarak Sidney’in büyüleyici atmosferinden etkilenen Avustralya’nın en güzel ikinci kızı Jesinta Campbell, sevgilisiyle burada tatil yaparken görüntülendi.

Dört yıl önce katıldığı Avustralya Güzellik Kraliçesi yarışmasında ikinci olan Campbell ve sevgilisi Lance Franklin, romantik kentte romantik bir tatil geçiriyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Jesinta Campbell, Jesinta Campbell avustralya, Jesinta Campbell bikini, Jesinta Campbell kimdir, Jesinta Campbell seksi, Jesinta Campbell sevgilisi, Jesinta Campbell sidney, Lance Franklin,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları