Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Avustralya’da heyecan dolu bir deneyim: TreeTop Crazy Rider (Video)

24 Kasım, 2014 | 08:50

Avustralyalı girişimciler tarafından hazırlanan TreeTop Crazy Rider adlı parkur, Sidney’in en büyük ormanlık arazisinde heyecan dolu anlar yaşatıyor.

Ağaçların arasından kayarak yolculuk etmek istiyorsanız Zip line tam size göre. Maceraseverler için Avustralyalı girişimciler tarafından hazırlanan TreeTop Crazy Rider isimli parkur, Sidney’in en büyük ormanlık arazilerinden birinde, ağaçların arasından kayarak yolculuk etme fırsatı sunuyor

Yaklaşık 1.5 kilometrelik parkurda, tırmanılan yükseklik zaman zaman 20 metreye kadar ulaşıyor. Bu eşsiz deneyim yaklaşık 5 dakika sürüyor.

İşte heyecan dolu TreeTop Crazy Rider yolculuğu;

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Avustralya, Avustralya Sidney, Avustralya TreeTop Crazy Rider, Avustralya Turu, Avustralya yaz, Sidney, Sidney Turu, TreeTop Crazy Rider, TreeTop Crazy Rider sidney, TreeTop Crazy Rider sydney, TreeTop Crazy Rider video, Zip line, Zip line Avustralya, Zip line sidney, Zip line video,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları