Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Avustralya’nın pembe gölü Hillier görenleri büyülüyor

05 Mart, 2014 | 10:30

Avustralya’da bulunan Hillier Gölü, pembe rengiyle görenleri hayran bırakıyor. 600 metre uzunluğundaki göl Okyanustan ince bir kumsal ve yeşillik ile ayrılıyor.

hillier-golu-avustralya

Su yerine çilekli sütle doldurulmuş gibi görünen gölün pembe renginin sebebinin bir çeşit boya üreten bakteriden kaynaklandığı düşünülüyor.

hillier-golu-avustralya-01

Batı Avustralya’da yer alan bu göl parlak gül pembesi rengi nedeniyle görenleri kendine hayran bırakıyor.

hillier-golu-avustralya-02

Gölü ilk kez görenler rengin göz yanılması olduğunu düşünse de bir kova su alındığında pembe rengin korunduğunu görebiliyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Avustralya, Avustralya göl, Avustralya görülecek yerler, Avustralya pembe göl, Avustralya Turları, Hillier Gölü, Hillier Gölü Avustralya, Hillier Gölü bilgi, Hillier Gölü hakkında, Hillier Gölü nerde, Hillier Gölü rengi, pembe Hillier Gölü,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları