Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Avustralya Milli Takımı Dünya Kupası’na Antalya’da hazırlanıyor

07 Haziran, 2018 | 16:10

Avustralya Milli Takımı Dünya Kupası'na Antalya'da hazırlanıyor

Avustralya Milli Takımı, 14 Haziran’da Rusya’da başlayacak olan Dünya Kupası’na hazırlanmak için Antalya’yı seçti. Avustralya Milli Takımı, Corendon Futbol Organizasyonu ile Belek’te Dünya Kupası için kamp yapıyor.

14 Haziran – 15 Temmuz tarihleri arasında Rusya’da düzenlenecek 2018 Dünya Kupası’nda yer alacak olan olan Avustralya Milli Futbol Takımı, Corendon futbol organizasyonu ile Antalya Belek’te hazırlık kampı yapıyor.

Rusya’da düzenlenecek 2018 FIFA Dünya Kupası’na C Grubu’nda mücadele verecek olan Avustralya Milli Takımı, Antalya Belek’te Gloria Serenity Resort Hotel’de hazırlık kampında.

Corendon Futbol organizasyonunun Antalya’ya getirdiği Avustralya Milli Takımı yetkililerinin, Belek’in olanaklarından çok memnun oldukları öğrenildi.

Antalya’da karar kıldılar

Corendon Futbol Koordinatörü İlengiz Gürel, turizm başkentimiz Antalya’nın tatil beldelerinden olan Belek’in futbol takımları için ideal antrenman bölgesi olduğunu belirterek, “Avustralya Futbol Federasyonu, İspanya, Portekiz, Avusturya gibi birçok yeri gezdi. Belek’teki tesislerin futbol kamplarını ağırlamaktaki profesyonelliği, her kış Türkiye’ye kampa gelen yaklaşık 1500 futbol kulübü gibi, Avustralyalıların da bizi tercih etmesini sağladı.” ifadelerini kullandı.

WTS kalitesi ve güvencesiyle Dünya Kupası Maçları sizi bekliyor.

“Kulüpler Antalya’dan çok memnun ayrılıyor”

Antalya bölgesinin futbol kampları açısından son derece elverişli koşulları sayesinde, bölgede kamp yapan futbol takımı sayısının her yıl artmasını beklediklerini söyleyen Gürel Gürel, “Dünyanın birçok yerinde futbol sahası olan oteller mevcut ancak Antalya bölgesindeki hizmet anlayışı ve yılların verdiği deneyim sektörümüzü çok üst düzeye taşıdı.

Bizim Corendon Futbol olarak 10 yılı aşkın süredir dünyanın dört bir yanından getirdiğimiz futbol kulüpleri, her zaman Antalya’dan büyük memnuniyetle ayrılıyorlar.” dedi.

Corendon Avustralya Milli Takımı Antalya Belek Dünya Kupası

van Marwijk: Her açıdan en iyi lokasyon Belek’ti

Dünya Kupası finallerine tarihlerinde 5. kez katılacak olan Avustralya Milli Takım Teknik Direktörü Hollandalı Bert van Marwijk ise Belek’in sunduğu imkanlardan son derece memnun olduğunu söyleyerek, “Rusya’daki Dünya Kupası öncesi Belek bizim için en ideal lokasyondu.

Çünkü hem idmanların Rusya’dan daha sıcak bir bölgede yapılması gerekiyordu hem de Belek’in Rusya’ya ve hazırlık maçlarının yapılacağı diğer ülkelere olan yakınlığı çok önemliydi. Buraya geldiğimizde bir futbol takımı için her detayın düşünülmüş olması bizi çok etkiledi. Daha iyi bir hazırlık hayal edemezdik.” şeklinde konuştu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
2018 FIFA Dünya Kupası, Avustralya Futbol Federasyonu, Avustralya milli takımı, Belek, Bert van Marwijk, Corendon Futbol, Dünya Kupası, Gloria Serenity Resort Hotel, İlengiz Gürel, Rusya 2018,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları