Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Avustralya filmleri Toronto Film Festivalinde

12 Eylül, 2013 | 17:58

Avustralyali Oyuncular Toronto Film Festivalinde Toronto Film Festivaline Avustralya damgasını vuracak gibi

Avustralya film endüstrisi için en önemli festivallerden birinde, Avustralyalı film yapımcıları ve starları alkışlar, göz yaşları ve kutlamalarla karşılandılar.

Amerika sinema pazarı için giriş kapısı ve Oscar adaylığı için en güvenilir ölçü olan festivalde, Avustralyalı yetenekler bu sene diğer festivallere göre daha çok boy göstermekte.

Geçtiğimiz gece, Matthew Saville tarafından yönetilen Joel Egerton’ın yeni filmi Felony, büyük yankı uyandırdı.

Seçilmiş 300 film arasında en çok dikkat çeken Avustralya yapımları arasında, Nicole Kidman’ın başrolü üstlendiği The Railway Man, Christina Ricci’nin başrolünü oynadığı Around the Block ve Clive Owen’ın başrolü üstlendiği Wors and Pictures gibi filmler bulunmakta. Avustralya asıllı oyuncuların yer aldığı bir çok başka yapımın da gösterileceği festivale Avustralyalılar damgasını vuracak gibi görünüyor.

Önümüzdeki Pazar yani 15 Eylül’de başlayacak Toronto Film festivali, şimdiden, başta Avustralyalılar olmak üzere bir çok yapımcı tarafından heyecanla bekleniyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Amerika Sinema, Avustralya, Avustralya Film, Avustralya Film Yapımcıları, Avustralya Filmleri, Avustralya Sinema, Avustralyalı Starlar, Avustralyalılar, Christina Ricci, Clive Owen, Joel Egerton, Matthew Saville, Nicole Kidman, Oscar Adaylığı, The Railway Man, Toronton Film Festivali,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları