Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Avustralya’ da seçim heyecanı

02 Eylül, 2013 | 14:30

Avustralya Federal Secimi Adaylari Kevin Rudd ve Tony Abbott Avustralya 7 Eylül günü yeni başbakanını belirleyecek

Avustralya’ nın bayan başbakanı Julia Gillard’ ın görevden kendi isteği ile ayrılmasının ardından yapılması kararlaştırılan seçim için geri sayım başladı. Avustralya’ da seçimin iki güçlü adayı İşçi Partisi lideri Kevin Rudd ve Liberal Parti lideri Tony Abbott arasındaki yarış hız kazandı ve adaylar son seçim turlarını yapmaya başladılar.

7 Eylül Cumartesi yeni başbakanını belirleyecek Avustralya’da yapılan kamu oyu yoklamalarında, liberal parti lideri Abbot, Rudd’ın önünde görünüyor fakat tabi ki son sözü halk sandıkta söyleyecek ve başbakanını belirleyecek. 44. Parlementonun belirleneceği Avustralya’da 1925 yılından beri Federal seçimler zorunlu olarak yapılmaktadır ve seçimler Avustralya Seçim Komitesi AEC tarafından yürütülmektedir.

Avustralya’ da seçimler için adaylar son kozlarını oynuyorlar

Cumartesi yeni Başbakanını seçecek Avustralya’ da seçim heyecanında artık sona yaklaşıldı. Merakla beklenen seçim sonuçlarından önce adayların da seçim gezileri yavaş yavaş sona ermekte. Geri sayımın başladığı şu günlerde adaylar, televizyon ve gazetelere verdikleri demeçlerle oylarını arttırma girişiminde bulunmaktalar.

Avustralya’ da yapılacak seçim Avustralya vatandaşları kadar Avustralya’ da eğitim gören öğrencileri ve göçmenleri de yakından ilgilendirmekte. Avustralya Dil Okulları, Avustralya Üniversiteleri ve Avustralya’ daki bir çok eğitim programları, dünyanın dört bir yanından Avustralya’ ya milyonlarca öğrenci çekmekte. Avustralya’da her hükumet değişiminde, öğrencilere ve göçmenlere yönelik yeni kurallar getirildiğinden, seçim öğrencilerin ve göçmenlerin de ilgi alanına girmekte.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Avustralya, Avustralya Başkan, Avustralya Başkanlık Seçimleri, Avustralya Dil Okulu, Avustralya Eğitim, Avustralya Federal Seçimleri, Avustralya Federal Seçimleri 2013, Avustralya Göçmen, Avustralya Haber, Avustralya haberleri, Avustralya Öğrenci, Avustralya Seçim, Avustralya Seçim 2013, Avustralya Seçim Sistemi, Avustralya Seçimleri, Avustralya Üniversite, Avustralya Üniversiteleri, Avustralya vatandaş, Avustralya vatandaşları,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları