Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Avustralya Büyükelçisi Doyle veda ziyaretlerine devam ediyor

01 Aralık, 2010 | 14:36

Avustralya Büyükelçiliği görevi sona eren ayrılacak olan Peter Doyle, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Rektörü Prof. Dr. Ali Akdemir’e veda ziyaretinde bulundu.

Çanakkale ve bünyesindeki ÇOMÜ’nün önemine değinen Büyükelçi Doyle, görev yaptığı süre zarfında üniversiteyle iyi ilişkiler kurduklarını, bunun ilerleyen zamanlarda da devam edeceğini belirtti. ÇOMÜ’nün başarılı uluslararası etkinliklerinin devamını dileyen Doyle, Rektör Akdemir ve bütün ÇOMÜ ailesini tebrik etti.

Prof. Dr. Akdemir de Avustralya ve üniversiteleriyle olumlu ilişkiler kurduklarını, Peter Doyle’u her zaman Çanakkale’ye ve ÇOMÜ’ye beklediklerini kaydetti. Ziyaret sonunda Doyle ve Akdemir, birbirlerine hediye verdi. Ziyarete Avustralya’nın Çanakkale Konsolosu Andrew Koç Mcdonald ve Büyükelçilik Danışmanı Dr. Oytun Deliktaş da katıldı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Avustralya Büyükelçisi Doyle, Avustralya Büyükelçisi Peter Doyle, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi, Peter Doyle Çanakkale, Peter Doyle Kimdir,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları