Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Avustralya Brezilya ile dostluk maçına çıkıyor

29 Ağustos, 2013 | 13:24

Avustralya-Brezilya-Milli-Maç-Kewell-Robinho Avustralya ve Brezilya tarihlerinde 7. kez karşı karşıya

Uluslararsı dostluk maçı kapsamında Brazilya’nın Estadio Nacional Mane Garrincha Stad’ı nefes kesen bir maça sahne olacak.

Brezilya‘lı ve Avustralya’lı futbolseverleri ekrana kilitleyecak maç için Avustralyalılar şimdiden Brezilya’nın yolunu tuttular. Vize problemi olmayan Avustralya vatandaşları böyle organizasyonları fırsat olarak değerlendirerek, maç eğlencesi ile tatili birleştirmektirerek Brezilya’nın Brasilia kentinin tadını çıkarmaktadırlar.

7 Eylül Cumartesi günü oynanacak maç için Avustralya ve Brezilya milli takımları şimdiden çalışmalarına başladılar.

Holger Osieck

Avustralya Kadrosunu Belirledi

Avustralya’nın, bir zamanlar ülkemizde Fenerbahçe’yi de çalıştırmış Alman teknik direktörü Osieck, yapılacak karşılaşma öncesinde Avustralya milli takım bünyesine alınacak 22 futbolcuyu belirledi. Avustralya’nın Avrupa’da oyanayan başarılı oyuncularının yanı sıra, son zamanlarda ülkede yetişen ve göze çarpan genç futbolcuları da kadrosuna almış bulunmakta

Avustralya’nın “Socceroos” olarak bilinen milli futbol takımı 7 Eylül günü Estadio Nacional Mane Garrincha Stadyumun’da Brazilya milli takımı “The Seleção” ile oyanayacağı uluslararsı dostluk maçı, aynı renkli iki milli takımı karşı karşıya getirecek.

Bu maç ile Avustralya ve Brazilya 7. sefer karşı karşıya gelmiş olacaklar. Avustrlaya’da ki Allianz Arena’da yapılan son maçta Brazilya 2 – 0 maçı almıştı.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Avustralya, Avustralya Brezilya, Avustralya fubol, Avustralya vatandaşları, Avusturalya Futbol Takımı, Avusturalya Milli Takım, Avusturalya Milli Takımı, Brasilia, Brasilia Brazilya, Brezilya, Brezilya Futbol, Brezilya Milli Takımı, Brezilya Stadyum, Dostluk maçı, Estadio Nacional Mane Garrincha Stadı,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları