Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Avustralya Brezilya ile dostluk maçına çıkıyor

29 Ağustos, 2013 | 13:24

Avustralya-Brezilya-Milli-Maç-Kewell-Robinho Avustralya ve Brezilya tarihlerinde 7. kez karşı karşıya

Uluslararsı dostluk maçı kapsamında Brazilya’nın Estadio Nacional Mane Garrincha Stad’ı nefes kesen bir maça sahne olacak.

Brezilya‘lı ve Avustralya’lı futbolseverleri ekrana kilitleyecak maç için Avustralyalılar şimdiden Brezilya’nın yolunu tuttular. Vize problemi olmayan Avustralya vatandaşları böyle organizasyonları fırsat olarak değerlendirerek, maç eğlencesi ile tatili birleştirmektirerek Brezilya’nın Brasilia kentinin tadını çıkarmaktadırlar.

7 Eylül Cumartesi günü oynanacak maç için Avustralya ve Brezilya milli takımları şimdiden çalışmalarına başladılar.

Holger Osieck

Avustralya Kadrosunu Belirledi

Avustralya’nın, bir zamanlar ülkemizde Fenerbahçe’yi de çalıştırmış Alman teknik direktörü Osieck, yapılacak karşılaşma öncesinde Avustralya milli takım bünyesine alınacak 22 futbolcuyu belirledi. Avustralya’nın Avrupa’da oyanayan başarılı oyuncularının yanı sıra, son zamanlarda ülkede yetişen ve göze çarpan genç futbolcuları da kadrosuna almış bulunmakta

Avustralya’nın “Socceroos” olarak bilinen milli futbol takımı 7 Eylül günü Estadio Nacional Mane Garrincha Stadyumun’da Brazilya milli takımı “The Seleção” ile oyanayacağı uluslararsı dostluk maçı, aynı renkli iki milli takımı karşı karşıya getirecek.

Bu maç ile Avustralya ve Brazilya 7. sefer karşı karşıya gelmiş olacaklar. Avustrlaya’da ki Allianz Arena’da yapılan son maçta Brazilya 2 – 0 maçı almıştı.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Avustralya, Avustralya Brezilya, Avustralya fubol, Avustralya vatandaşları, Avusturalya Futbol Takımı, Avusturalya Milli Takım, Avusturalya Milli Takımı, Brasilia, Brasilia Brazilya, Brezilya, Brezilya Futbol, Brezilya Milli Takımı, Brezilya Stadyum, Dostluk maçı, Estadio Nacional Mane Garrincha Stadı,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları