Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Avrupa’nın en iyi spa destinasyonu Türkiye

02 Mayıs, 2013 | 17:03

 Avrupa'nın en iyi spa destinasyonu Türkiye Hindistan’ın popüler dergilerinden AsiaSpa India,Türkiye’yi Avrupa’nın favori spa destinasyonu seçti.

Kültür ve Turizm Bakanlığından yapılan açıklamada, Hindistan’ın en iyi spa tesisleri, otel ve restoranları ile sektörün bu alandaki en iyi ürünlerini, yöneticilerini ve terapistlerini ödüllendiren derginin her yıl düzenlediği “GeoSpa/AsiaSpa Ödülleri”ne bu yıl uluslararası bir boyut kazandırdığı belirtildi.

“Reader’s Choice Awards” başlığı ile uluslararası destinasyon bazında okuyucu ödülleri vermeye başlayan AsiaSpa India’nın, Hindistan’ın yanı sıra Asya ve Avrupa’nın da en iyi destinasyonlarını seçtiği vurgulanan açıklamada, şunlar kaydedildi:

“Türkiye’nin ‘Reader’s Choice Awards: My Favourite Spa Destination-Europe’ ödülüne layık görüldüğü ve 350 binin üzerinde okuyucunun oyuyla belirlenen ‘6. GeoSpa/AsiaSpa Ödülleri’nde Tayland‘da Asya’nın en iyi spa destinasyonu oldu.

Hindistan’ın yüksek tirajlı Spa ve Welness dergisi AsiaSpa India ödüllerin oylama ve değerlendirmelerini dünya çapında 100 ülkede 500 ofis ile faaliyet yürüten Grant Thornton International Ltd. danışmanlık firmasının Hindistan Ofisi’ne yaptırdı.”

Açıklamada, Türkiye’yi, Hindistan’da, Avrupa’nın en iyi spa destinasyonu yapan “Reader’s Choice Awards: My Favourite Spa Destination-Europe” ödülünün, derginin Yeni Delhi’de düzenlediği törenle, Kültür ve Turizm Bakanlığı Kültür ve Tanıtma Müşaviri Özgür Aytürk’e teslim edildiği kaydedildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
AsiaSpa India, AsiaSpa India dergisi, Avrupa en iyi spa destinasyonu, en iyi spa, en iyi spa destinasyonu, Hindistan'ın en iyi spa tesisleri, Türkiye en iyi spa destinasyonu, Türkiye spa,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları