Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Avrupa’nın en iyi spa destinasyonu Türkiye

02 Mayıs, 2013 | 17:03

 Avrupa'nın en iyi spa destinasyonu Türkiye Hindistan’ın popüler dergilerinden AsiaSpa India,Türkiye’yi Avrupa’nın favori spa destinasyonu seçti.

Kültür ve Turizm Bakanlığından yapılan açıklamada, Hindistan’ın en iyi spa tesisleri, otel ve restoranları ile sektörün bu alandaki en iyi ürünlerini, yöneticilerini ve terapistlerini ödüllendiren derginin her yıl düzenlediği “GeoSpa/AsiaSpa Ödülleri”ne bu yıl uluslararası bir boyut kazandırdığı belirtildi.

“Reader’s Choice Awards” başlığı ile uluslararası destinasyon bazında okuyucu ödülleri vermeye başlayan AsiaSpa India’nın, Hindistan’ın yanı sıra Asya ve Avrupa’nın da en iyi destinasyonlarını seçtiği vurgulanan açıklamada, şunlar kaydedildi:

“Türkiye’nin ‘Reader’s Choice Awards: My Favourite Spa Destination-Europe’ ödülüne layık görüldüğü ve 350 binin üzerinde okuyucunun oyuyla belirlenen ‘6. GeoSpa/AsiaSpa Ödülleri’nde Tayland‘da Asya’nın en iyi spa destinasyonu oldu.

Hindistan’ın yüksek tirajlı Spa ve Welness dergisi AsiaSpa India ödüllerin oylama ve değerlendirmelerini dünya çapında 100 ülkede 500 ofis ile faaliyet yürüten Grant Thornton International Ltd. danışmanlık firmasının Hindistan Ofisi’ne yaptırdı.”

Açıklamada, Türkiye’yi, Hindistan’da, Avrupa’nın en iyi spa destinasyonu yapan “Reader’s Choice Awards: My Favourite Spa Destination-Europe” ödülünün, derginin Yeni Delhi’de düzenlediği törenle, Kültür ve Turizm Bakanlığı Kültür ve Tanıtma Müşaviri Özgür Aytürk’e teslim edildiği kaydedildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
AsiaSpa India, AsiaSpa India dergisi, Avrupa en iyi spa destinasyonu, en iyi spa, en iyi spa destinasyonu, Hindistan'ın en iyi spa tesisleri, Türkiye en iyi spa destinasyonu, Türkiye spa,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları