Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Avrupa’nın en büyük tuzlu su havuzu artık Mykonos’ta

08 Ağustos, 2017 | 16:13
SantAnna Mykonos'da bir VIP ada

SantAnna Mykonos’da bir VIP ada

Yunanistan’ın en ünlü eğlence adası Mykonos, şimdi de Avrupa’nın en büyük tuzlu su havuzuna ve beach kulübüne ev sahipliği yapıyor.

Avrupa’nın Ibiza ile birlikte eğlence adası olarak bilinen Mykonos’ta eğlence tüm hızıyla sürüyor. Mykonos şimdi de Avrupa’daki en büyük tuzlu su havuzuna sahip.

Mykonos’un güney kıyısındaki Paranga Plajı’nda geçtiğimiz günlerde açılan SantAnna beach club, 100 bin metrekarelik devasa alanıyla dikkat çekiyor. SantAnna’daki havuzun büyüklüğü ise 57 bin metrekare.

SantAnna'da restoran akşam yemeği için hazır

SantAnna’da restoran akşam yemeği için hazır

Tesis yetkilisi Dimitris Christoforidis “Mykonos, jet sosyete ve elit kesimin tatil yeri olarak dünyada tanındı. Ancak artık daha farklı ve kapsamlı bir müşteri kitlesine de hitap etmemiz gerektiğini düşünüyoruz. Canlı atmosferi sadece eğlenmeye gelenler için değil, aileler ve tek misafirler için de sunacağız. SantAnna, Mykonos’u lüks parti kalıbının ötesinde bir hedef olarak yeniden tanımlayacak özellikte” ifadelerini kullanıyor.

Havuzdan sıkıldıysanız SantAnna'nın özel plajına geçebilirsiniz.

Havuzdan sıkıldıysanız SantAnna’nın özel plajına geçebilirsiniz.

SantAnna’nın 300 kişilik restoran bölümünde Yunanistan’da yetişen organik ürünlerle vejetaryenler de düşünülerek kapsamlı bir menü hazırlanmış. Yunan ve Akdeniz mutfağı ile ayrıntılı şarap listesinde büyük oranda yerel malzemeler ve markalar kullanılıyor. Mekanda ayrıca 45 kişilik suşi bar ve sayısız kokteylin servis edildiği üç adet bar da bulunuyor.

Mykonos’a ayrı bir hava katması beklenen SantAnna’da müşterilerin birçok ihtiyacını karşılayabilecek dükkanlar, spa merkezi, spor salonları, hatta kuyumcular bile var.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Avrupa'nın en büyük havuzu, İbiza, Mykonos, Mykonos Beach Club, SantAnna, yunan adası, Yunanistan,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları