Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Avrupalı turistler Batman’da ‘Hasankeyf 1911’ sergisini gezdi

11 Temmuz, 2012 | 13:20

Batman Girişimci Kadınlar Derneği’nin AB Gençlik Programları’na vermiş olduğu “Nemrut’tan Nemrut’a Tarihi Keşif” projesiyle Letonya, Estonya ve İspanya’dan gelen 21 turist, Batman Müzesi’nde açılan “Hasankeyf 1911” adlı fotoğraf sergisini gezdi.

Ziyaretçi defterine Türkçe olarak, “Ben Türkiye’yi çok seviyorum.” gibi yorumlar yazan yabancı misafirler, sergiyi de çok beğendiklerini dile getirdi.

Sergi önce Newcastle Üniversitesi vasıtasıyla İngiltere’de konuşulmuştu, şimdi de Letonya, Estonya ve İspanya’dan gelen turistlerin beğenisini kazandı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Avrupalı Turist, Avrupalı Turistler, Avrupalı turistler Batman, Avrupalı Turistler Türkiye, Batman, Batman Hasankeyf 1911, Batman Müzesi, Hasankeyf 1911, Hasankeyf 1911 sergisi,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları