Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Avrupa Otelciler Birliği yeni başkanını seçti!

19 Ekim, 2018 | 17:35

Avrupa Otelciler Birliği yeni başkanını seçti!

Avrupa Otelciler Birliği genel kurulda yeni başkanını seçti. Avrupa’daki oteller, restoranlar ve kafelerin şemsiye birliği olan HOTREC’in 77. Genel Kurulu Polonya’nın Krakow şehrinde 17-19 Ekim tarihlerinde gerçekleşti.

Avrupa Otelciler Birliği (HOTREC) 77. Genel Kurulu’nda yeni başkanını seçti. Avrupa’daki Oteller, Restoranlar ve Kafeler’in şemsiye Birliği olan HOTREC’in 77. Genel Kurulu Polonya‘nın Krakow şehrinde 17-19 Ekim tarihlerinde gerçekleşti.

Avrupa Otelciler Birliği’nin yeni başkanı Christensen

Genel kurulda 1 Ocak 2019’dan başlamak üzere, iki yıl süreyle yeni başkan ve İcra Komitesi (ExCom) seçildi. HOTREC’in başkanlığına Jens Zimmer Christensen seçildi.

2016 yılından bu yana HOTREC Yürütme Komitesi üyesi olan Christensen, Danimarka konaklama sektörünü temsil eden HORESTA Danimarka’nın Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı sürdürüyor. HOTREC’in genel kuruluna Türkiye Otelciler Birliği’ni (TÜROB) temsilen başkan yardımcısı Armin Zerunyan katıldı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Armin Zerunyan, Avrupa Otelciler Birliği, ExCom, HORESTA Danimarka, HOTREC, Jens Zimmer Christensen, Krakow, TUROB,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları