Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Avrupa ‘nın İlk Denizaltı Müzesi İspanya ‘da Açıldı

28 Şubat, 2017 | 16:19

denizaltı muzesi ispanya

Avrupa’nın İlk Denizaltı Müzesi İspanya’da Açıldı

Avrupa’da iki yıldan beri çalışmaları süren ve bu sene tamamlanan ilk denizaltı müzesi Lanzarote İspanya‘da ziyaretçilerini bekliyor. Britanyalı sanatçı Decaires Taylor tarafından oluşturulan denizaltı müzesi 35 farklı insan figüründen oluşturulmuştur. Okyanus insanının kültürlerini ve yaşamlarını ön plana çıkarmak ve anlamak için düzenlenen müze deniz altının 12 – 15 metre arasında yapılmıştır. 2016 nisan ayında açıklanan ve bu sene tamamlanabilen ziyaretçiler için ücreti 46 euro olarak belirlenmiştir.

 

Decaires Taylor, ” Bu müzenin insanların okyanusu ve onun yaşamımızın içinde olduğunu anlatmaya çalıştığım bir proje olduğunu ve bu proje de olduğu için çok mutlu odluğunu” açıkladı. Müzenin ismi ise Müze Atlantik olarak belirlenmiştir.

Lanzarote Adası İspanya

lanzarote adasi ispanya

Lanzarote adası İspanya’nın kanarya adalar takımı içinde yer alan ve Afrika kıtasına en yakın kısmında yer alan ada olarak bilinmektedir. İklimi tropikal iklim olan ada doğal ve bakir sahilleri ile bilinmektedir. Ada ‘da botanik bahçe ve hayvanat bahçesi bulunmak ile birlikte Flamingoların geçiş düzergahı olan bir sahili de bulunmaktadır.

 

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Decaires Taylor, Denizaltı Müzesi Avrupa, Denizaltı Müzesi İspanya, İspanya, Lanzarote, Müze Atlantik,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları