Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Avrupa kupalarında kura günü!

24 Nisan, 2015 | 07:51

Avrupa futbolunun en önemli iki spor organizasyonu, Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi’nde, yarı final eşleşmeleri bugün yapılacak kura çekiminde belli olacak.

Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi’nde yarı final kura çekimi İsviçre’nin Nyon kentinde yapılıyor. Saat 13:00’te başlayacak Şampiyonlar Ligi kura çekiminde Real Madrid, Barcelona, Bayern Münih ve Juventus yer alacak. Şampiyonlar Ligi’nde final 6 Haziran’da Almanya’nın başkenti Berlin’de oynanacak.

UEFA Avrupa Ligi’nde ise yarı finale yükselen İtalya’dan Napoli ve Fiorentina, Ukrayna’dan Dnipro ve İspanya’dan Sevilla takımları kura çekimine katılacaklar. UEFA Avrupa Ligi finali 27 Mayıs’ta Varşova Ulusal Stadyumu’nda oynanacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Avrupa kupaları, avrupa ligi kura, avrupa ligi kura çekimi, baern münih, Barcelona, Dnipro, Juventus, Real Madrid, Şampiyonlar Ligi, Şampiyonlar Ligi kura, şampiyonlar ligi kura canlı, Şampiyonlar Ligi kura çekimi, Şampiyonlar Ligi kuraları, UEFA Avrupa Ligi,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları