Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Avrupa Komisyonu, Yunan Adaları Kolay Vize Hizmetini Sonlandırılıyor

10 Şubat, 2017 | 09:22

Avrupa Komisyon Yunanistan

Avrupa Komisyonu , Yunan Adalarındaki Uygulanan Kolay Vize Hizmeti Sonlandırılma Kararı Aldı

Türk turistlerin, Yunan adalarına kolay girmesini sağlayan “kolay vize” dönemi, Yunan Dış İşleri Bakan Yardımcısının Yorgos Katrugalos Ege Adalarındaki milletvekillerine gönderdiği mektup da ” Avrupa komisyonu, doğu ege adalarının limanlarında Avrupa dışındaki ülkelerin vatandaşlarına kolay vize verilmesini kabul etmedi.”

Katrugalos,  dışişleri bakanlığının ısrarlı çalışmalarınında yanıt vermediğini ve Avrupa komisyonunun kararını değiştirmediğini belirtti.

Bu kararın, adalara kolay vize almasına en çok talep olan ülke Türkiye ve Türk turistleri etkileyeceğini düşünen yetkililer. Kolay vize kaldırılmasına rağmen, Yunanistan’a gitme talebinde olanların işlemlerinin hızlı yerine getirilmesi için konsolosluklara ekstra personel gönderilmesi kararı alındı.


 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Avrupa Komisyonu, Kolay Vize, Türkiye, Yunan Adaları, Yunanistan,
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Merhabalar ben sitbistanliyim. Ana dilim turkce ve arnavutca ayrica sirpca da biliyorum. 5 yil dir balkan gezi programlari organizasyonu yapmaktayim. Boyle bir elemana ihtiyaciniz varsa benimle iletisime gecmenize rica ederim Ibrahim rustemi Tel. +38163i286419 watsapp wiber ibrahimi_ks@hotmail.com

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları