Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Avrupa’nın en yüksek binası St. Petersburg’da yükseliyor

11 Mart, 2015 | 11:16

Avrupa’nın en yüksek binasının inşası, Rusya’nın kültür başkenti Saint Petersburg’da başladı.

Rus doğalgaz devi Gazprom’un merkez ofisi olarak Saint Petersburg’da inşasına başlanan Lakhta Center, Avrupa’nın en yüksek binası olacak.

Binanın temeli, her biri 82 metereyi bulan ve toprak numunelerinin alınması ile ultrasonik testlere olanak sağlayan 264 kazıktan oluşuyor. Tamamıyla Rus mimarisine sahip olacak bina şehre yeni bir heyecan katacak gibi.

Toplam boyu 462 metre olacak Lakhta Center’ın inşasını görmek isteyen binlerce turistin Rusya’ya geldiği öğrenildi. Avrupanın en yüksek binası olacak Lakhta Center, tamamlandıktan sonra Saint Petersburg şehrinin turizmde atağa geçebileceği öngörüliyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Gazprom, Gazprom rusya, Gazprom Saint Petersburg, Lakhta Center, Lakhta Center rusya, Lakhta Center saint petersburg, Rusya, Rusya Moskova, Rusya St. Petersburg, rusya turu, Saint Petersburg, St. Petersburg, St. Petersburg Rusya, St. Petersburg Turu,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları