Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Avrupa’nın en yüksek binası St. Petersburg’da yükseliyor

11 Mart, 2015 | 11:16

Avrupa’nın en yüksek binasının inşası, Rusya’nın kültür başkenti Saint Petersburg’da başladı.

Rus doğalgaz devi Gazprom’un merkez ofisi olarak Saint Petersburg’da inşasına başlanan Lakhta Center, Avrupa’nın en yüksek binası olacak.

Binanın temeli, her biri 82 metereyi bulan ve toprak numunelerinin alınması ile ultrasonik testlere olanak sağlayan 264 kazıktan oluşuyor. Tamamıyla Rus mimarisine sahip olacak bina şehre yeni bir heyecan katacak gibi.

Toplam boyu 462 metre olacak Lakhta Center’ın inşasını görmek isteyen binlerce turistin Rusya’ya geldiği öğrenildi. Avrupanın en yüksek binası olacak Lakhta Center, tamamlandıktan sonra Saint Petersburg şehrinin turizmde atağa geçebileceği öngörüliyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Gazprom, Gazprom rusya, Gazprom Saint Petersburg, Lakhta Center, Lakhta Center rusya, Lakhta Center saint petersburg, Rusya, Rusya Moskova, Rusya St. Petersburg, rusya turu, Saint Petersburg, St. Petersburg, St. Petersburg Rusya, St. Petersburg Turu,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları