Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Avrupa’nın en iyi yeni lüks oteli Marmaris’te

20 Kasım, 2012 | 23:35

Muğla’nın Marmaris ilçesi Turgut köyünde bulunan Angel’s Peninsula’ya, Avrupa’nın en iyi yeni lüks oteli ödülü verildi.

Muğla Valiliği’nden yapılan açıklamada Karia ve Likya gibi uygarlıklara başkentlik etmiş bir yörede kurulan ve Karia bölgesinin en eski şehirlerinden biri olan ve uzun sahil şeridi, doğal güzellikleri, kültürel zenginlikleri ve tarihsel birikimiyle öne çıkan Muğla, World Travel Awards (Dünya Seyahat Ödülleri) töreninde ödül aldığı belirtildi.

World Travel Awards’ın 2012 yılı Avrupa’nın en iyileri ödül töreninde Türkiye 14 ödül aldı. Her yıl dünya genelinde büyük bir heyecanla beklenen ve turizm sektörünün lider markalarını belirleyen WTA (World Travel Awards) Ödülleri’nden biri de Marmaris’te bulunan Angel’s Peninsula Oteli’ne verildi.

Turizmin Oskarları olarak kabul edilen World Travel Awards 2012 (WTA)- Dünya Seyahat Ödülleri’nin verildiği Portekiz’de düzenlenen törende Marmaris ilçesine bağlı Turgut köyünde hizmet veren Angel’s Peninsula Oteli ‘Avrupa’nın En İyi Yeni Lüks Oteli’ ve ‘Türkiye’nin En İyi Yeni Oteli’ ödüllerine layık görüldü.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Angel’s Peninsula Oteli, Avrupa, Avrupa en iyi oteli, Avrupa lüx otel, Avrupa otel, Avrupa otelleri, Avrupa’nın En Lüx Oteli, Dünya Seyahat Ödülleri, Marmaris, Marmaris Otelleri, Muğla, Muğla Marmaris, Muğla Marmaris Angel’s Peninsula Oteli, Muğla Marmaris otelleri, Muğla Valiliği, Turizmin Oskarları, World Travel Awards,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları