Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Avrupa ‘da Taksiciler UBER ‘e Karşı Mücadelesi

14 Şubat, 2017 | 06:53

TatilTurizmSeyahat ispanyol taksi

Avrupa’da Taksiciler UBER’e Karşı Ortak Mücadeleye Başladı.

Bu hafta FEDETAXI başkanı Miguel Angel Leal, Strasbourg da Avrupa Komisyonunun karşısına çıkarak savunmada bulunacak. İspanya taksiciler FEDETAXI ve İtalyan taksiciler Union RadioTaxis yakın zamanda ortak bir karar ile UBER’e karşı ortak mücadele kararı ile Avrupa Komisyonuna başvurmuşlardı. Ayrıca İspanyol taksiciler korsan taksiciler ve UBER gibi bir kuruluşu gibi firmalara da tepki vermek için toplanıp araç sürerek protesto ettiler. Portekizli taksiciler de bu mücadeleye katılacaklarının sinyalini verdiler.

Taksiciler, her çeşit  kentsel ulaşımın birlikte uyumlu bir şekilde çalışarak, her zaman devlet yasalarına ve adil çalışma kurallarına uyarak çalışması gerektiği düşüncesindeler. Aynı zamanda Avrupa birliği politikaları gereğince taksicilerin kaliteli, emniyetli çalışma koşulları ve çevreye duyarlı bir program kurmanın gerekliliğini savunuyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Avrupa taksiciler, FEDETAXI, İspanya, İtalya, Miguel Angel Leal, Taksi, uber,
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Merhabalar ben sitbistanliyim. Ana dilim turkce ve arnavutca ayrica sirpca da biliyorum. 5 yil dir balkan gezi programlari organizasyonu yapmaktayim. Boyle bir elemana ihtiyaciniz varsa benimle iletisime gecmenize rica ederim Ibrahim rustemi Tel. +38163i286419 watsapp wiber ibrahimi_ks@hotmail.com

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları