Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Avrupa ‘da Taksiciler UBER ‘e Karşı Mücadelesi

14 Şubat, 2017 | 06:53

TatilTurizmSeyahat ispanyol taksi

Avrupa’da Taksiciler UBER’e Karşı Ortak Mücadeleye Başladı.

Bu hafta FEDETAXI başkanı Miguel Angel Leal, Strasbourg da Avrupa Komisyonunun karşısına çıkarak savunmada bulunacak. İspanya taksiciler FEDETAXI ve İtalyan taksiciler Union RadioTaxis yakın zamanda ortak bir karar ile UBER’e karşı ortak mücadele kararı ile Avrupa Komisyonuna başvurmuşlardı. Ayrıca İspanyol taksiciler korsan taksiciler ve UBER gibi bir kuruluşu gibi firmalara da tepki vermek için toplanıp araç sürerek protesto ettiler. Portekizli taksiciler de bu mücadeleye katılacaklarının sinyalini verdiler.

Taksiciler, her çeşit  kentsel ulaşımın birlikte uyumlu bir şekilde çalışarak, her zaman devlet yasalarına ve adil çalışma kurallarına uyarak çalışması gerektiği düşüncesindeler. Aynı zamanda Avrupa birliği politikaları gereğince taksicilerin kaliteli, emniyetli çalışma koşulları ve çevreye duyarlı bir program kurmanın gerekliliğini savunuyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Avrupa taksiciler, FEDETAXI, İspanya, İtalya, Miguel Angel Leal, Taksi, uber,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları