Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Avrasya’nın tek hijyen fuarı bu yıl Türkiye’de

15 Ağustos, 2014 | 17:21

Temizlik ve hijyen sektörünün gelişimine katkı sağlayan uluslararası profesyonel temizlik endüstrisi platformu ISSA Interclean Fuarı, bu yıl Türkiye’de gerçekleşecek.

25 – 27 Eylül tarihleri arasında İstanbul’da yapılacak olan fuarda, “Daha iyi bir yaşam tarzı yaratmak” vizyonu doğrultusunda tüm dünyada faaliyet gösteren Sealed Air iş birimi Diversey Care de yerini alıyor.

Sealed Air faaliyet gösterdiği sektörlerin uluslararası platformlarına katılım sağlamayı sürdürüyor. Profesyonel temizlik ve hijyen ürün/sistemleri alanında dünya lideri olan Sealed Air iş birimi Diversey Care bu yıl WOW Hotel İstanbul Convention Center’da gerçekleşecek olan ISSA Interclean Fuarı’na katılıyor.

Fuarda Sealed Air Diversey Care Başkanı İlham Kadri de konuşmacı olarak yer alacak. Profesyonel temizlik ve hijyen ürün/sistemleri sektöründe sürdürülebilirlik hedeflerinin nasıl korunacağı konusunda konuşma yapacak olan Kadri, hukuki düzenlemelerin etkileri, inovasyon ihtiyaçları ve global temiz toplum konuları üzerinde duracak.

Sealed Air iş birimi Diversey Care, profesyonel temizlik ve hijyen çözümlerinde; konaklama, restoran, catering ve sağlık kurumlarına hizmet veren bir dünya lideri olarak konumlanıyor. Mutfak hijyeni, çamaşır hijyeni, bina bakımı ürünleri ve makineleri, kişisel hijyen, kağıt ürünleri, buklet malzemeleri, havuz kimyasalları ve su kimyasalları Diversey Care’in ürün gruplarını oluşturuyor. Bunun yanında ilaçlama ve dozaj sistemi, temizlik gereçleri, buklet, havuz suyu şartlandırma ve su ıslahı, gıda güvenliği üzerine de profesyonel hijyen çözümleri sağlayan Diversey Care, ISSA Interclean Fuarı’nda hedef kitlesiyle buluşmaya hazırlanıyor.

150 katılımcı, 3500 ziyaretçi…

Avrasya temizlik endüstrisinin uluslararası ticaret fuarı olarak nitelendirilen ISSA Interclean Fuarı iki yılda bir düzenleniyor. Sektörün önde gelen firmalarından 150 katılımcının stantlarıyla yer alacağı fuara 3500 ziyaretçi bekleniyor. Yeni iş fırsatları ve iş birlikteliklerinin oluşmasına zemin hazırlayacak uluslararası bir ticari platform olan fuarda standıyla yer alacak olan Sealed Air iş birimi Diversey Care, profesyonel temizlik sektörüne sunduğu ürün ve hizmetlerle ziyaretçilerin karşısına çıkacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
2014 fuarları, Avrasya temizlik fuarı, Diversey Care, Interclean Fuarı, ISSA, ISSA Interclean Fuarı, Sealed Air, Sealed Air fuar, Temizlik fuarı, WOW Hotel İstanbul Convention Center,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları