Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Avani Hotels & Resorts, Maldivler’de İlk Otelini Açacağını Duyurdu

28 Ağustos, 2017 | 16:20

Avani Fares Maldives Resort

Avani Fares Maldives Resort, Baa Atoll’taki Fares adasında kurulacak ve 2019 yılının çeyreğinde faaliyete geçmesi planlanıyor.

Doğasına dokunulmamış 12.4 hektarlık Fares adasında, yumuşak beyaz bir kumsal ile hayal edilebilecek her mavinin rengi ile çevrili doğal bir tesis kurulması planlanıyor.

Bu 70 milyon ABD doları tutarındaki tesis geliştirme, Minor Hotels ve Cyprea Group arasındaki ortak girişim ortaklığıyla sağlanacak. Cyprea Group’un çeşitlendirilmiş Sri Lanka ve Maldiv iş portföyü, North Male’in Atoll şehrinde bulunan Club Med Kani Maldives Resort’un sahipliğini yapmaktadır.

 

 

Lüks Avani Fares Maldives Resort, standart odalar ve çeşitli villa da dahil olmak üzere 200 odadan oluşacak. Misafirlerin refahı ve konforuna dikkat edilerek odaların ve otelin dizayn yapılacağı açıklandı.

Misafirler, açık otel lobisinde Hint Okyanusunun muhteşem manzarası eşliğiyle karşılanacak. Bu ortak kullanımda misafirler, açık alan, resepsiyon, salon, toplantı alanı, bütün gün restoran ve Avani’nin damgasını oluşturan The Pantry’yi, günün her saatinde güzel yiyecekleri ve  aperitif karışımlarını deneyimleyebilecekler.

Otel,  Baa Atoll’taki yeni açılan iç hat havalimanından Male’den deniz uçağına 45 dakika, sürat teknesiyle 30 dakika uzaklıktadır.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Avani Fares Maldives Resort, Cyprea Group, Fares adası, Maldivler, Minor Hotels,

Turizm Yorumları

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları