Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Automechanika’ya Türkiye damga vuracak!

18 Kasım, 2014 | 09:40

Çin’in Şangay kentinden düzenlenecek Automechanika için geri sayım sürerken, fuarın Almanya ayağında büyük ilgi gören Türk firmaları yine çok iddialı…

Almanya’nın Frankfurt kentinde düzenlenen Uluslararası Otomotiv Yedek Parça ve Aksesuarlar Fuarı Automechanika’da, Türk firmalarının stantları ziyaretçilerden yoğun ilgi görmüştü. Automechanika fuarlarının ikinci en büyüğü olan Shanghai 2014, 9-12 Aralık tarihlerinde Çin’de düzenlenecek.

Shanghai Yeni Uluslararası Fuar Merkezi’nde 220 bin metrekarelik bir alanda düzenlenecek fuara Türkiye’den katılacak yaklaşık 300 firma, yedek parçadan, hava süspansiyon ve aydınlatma sistemlerine kadar sahip oldukları geniş ürün yelpazesiyle ülkemizi temsil edecek.

Automechanika Shangai, 2013 yılında 2012 yılına göre yüzde 17 büyüme kaydederek 4800 katılımcıyı ve 86.000 civarında ziyaretçiyi bir araya getirmişti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Automechanika 2014, Automechanika almanya, Automechanika araba, Automechanika fuarları, Automechanika Şangay, Automechanika Shanghai, Automechanika Shanghai 2014, Automechanika Shanghai 2014 fuar, Automechanika Shanghai fuarı, Automechanika Shanghai ne zaman, Automechanika Shanghai turu, Automechanika turu, Çin, Çin haberleri, messe frankfurt,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları