Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Automechanika Shanghai 2014 için geri sayım

07 Kasım, 2014 | 11:04

Automechanika fuarlarının ikinci en büyüğü olan Shanghai 2014 için geri sayım sürüyor. Automechanika Shanghai 2014, 9-12 Aralık tarihlerinde düzenlenecek. / Automechanika Shanghai 2014 için geri sayım

Automechanika Shanghai 2014, 220.000 metrekare fuar alanında düzenlenecek . Automechanika Shangai 2013 yılında 2012 yılına göre yüzde 17 büyüme kaydederek 4800 katılımcıyı ve 86.000 civarında ziyaretçiyi bir araya getirmişti. Her yıl düzenlenen ve Çin’in en büyük otomotiv fuarı olan Automechanika Shangai 2014 ‘ün kapıları 09-12 Aralık 2014 tarihleri arasında Şangay’da açık olacak.

Shanghai Yeni Uluslararası Fuar Merkezi’nde düzenlenecek fuar, otomotiv sonrası hizmet geliştirme konusunda da katılımcılara kapsamlı bir vitrin sunarak tomotiv parçaları, aksesuarlar, ekipman ve hizmetler üzerinde birçok alternatifi barındıracak.

Automechanika Shanghai 2014’te ayrıca birçok seminer ve konferans da düzenlenecek.

Automechanika fuarlarının organizatörü olan Messe Frankfurt şirketinin Yönetim Kurulu Başkanı Jason Cao, “Automechanika Shanghai gibi iyi kurulmuş bir fuar için hükümet organları, dernekler ve sektör yetkilileriyle uyumlu bir çalışma içindeyiz ve bunu yine sürdürmek istiyoruz. Onların desteği ve fikirleri gelişmekte olan sektörde bize sürekli yardımcı oluyor” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Automechanika Şangay, Automechanika Shanghai, Automechanika Shanghai 2014, Automechanika Shanghai 2014 fuar, Automechanika Shanghai fuarı, Automechanika Shanghai ne zaman, Automechanika Shanghai turu, Çin, Çin haberleri, messe frankfurt,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları