Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Automechanika Shangai Fuarı başlıyor

18 Ekim, 2011 | 17:42

Automechanika Shangai Fuarı için geri sayım başladı / Turizm Haberleri

Automechanika Shangai Fuarı düzenlendiği ilk yıllardan bu yana ziyaretçi ve katılımcılarını arttırırken, bu yıl fuara daha büyük bir katılım bekleniyor.

Automechanika Shanghai Fuarı bu yıl 07-10 Aralık 2011 tarihlerinde Çin’in Şangay Şehri’nde düzenlenecek.

130 ülke ve bölgenin temsil edildiği ve 2009 yılıyla karşılaştırıldığında ziyaretçi sayısı yüzde 31 büyüyerek 50,561’e ulaşan, 3100 katılımcıyı 138000 metrekare alanda bir araya getiren Automechanika Shanghai Fuarı, 2010 yılında yüzde 33 büyüme oranı yakalayarak şu ana kadar Çin’de yapılmış en büyük Otomoviv ve Yan Sanayi fuarı oldu.

Hızla büyüyen ve sektörün buluşma noktası haline gelen fuar ile ilgili olarak Messe Frankfurt Shangai Genel Müdürü Jason Cao şöyle bir açıklama yaptı;

“Automechanika 2010 ziyaretçi ve katılımcı sayısı, fuar alanı büyüklüğü, gösteriler, fuarda yer alan yerli ve yabancı sanayicilerin güveni açısından şu ana kadar yaptığımız en iyi fuar oldu. Ayrıca yerel ve uluslararası hükümetlerden, acentacılardan ve sanayi kuruluşlarından en büyük desteği aldık. 2011 yılında fuarı 4 güne çıkartmaya ve herkese fuardaki sayısız iş fırsatını keşfetmesi için daha fazla zaman tanımaya karar verdik.”

İşte rakamlarla Automechanika Shangai 2010 fuarı :

Toplam ziayretçi sayısı 50,561 (31% büyüme)
Yerli ziyaretçi oranı 74%
Yabancı ziyaretçi oranı 26%
Ziyaretçi gönderen ülke ve bölge sayısı 130
En çok ziyaretçi gönderen ilk 10 ülke Güney Kore, Taywan, Iran, Türkiye, Rusya, Japonya, Malezya, ABD, Hindistan ve Tayland.
Toplam Katılımcı Sayısı 3,115 (29% büyüme)
Yerli Katılımcı 2,842
Yabancı Katılımcı 273
Katılımcı ülke ve bölge sayısı 27
Fuarın düzenlediği alan (m2 olarak) 138,000 (33% büyüme)

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
ABD, Automechanika fuarı, Automechanika Shangai, Automechanika Shangai fuarı, Automechanika Shangai Fuarı 2011, Güney Kore, Hindistan, İran, Japonya, Jason Cao, Malezya, Messe Frankfurt Shangai, Rusya, Shangai, Shangai Fuarı, Tayland, Taywan, Türkiye,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları