Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Automechanika Şangay Fuarı ‘na büyük ilgi

14 Kasım, 2011 | 17:11

Automechanika Şangay Fuarı ‘na büyük ilgi / Turizm Haberleri

Tur şirketleri, Şangay ‘da bu yıl düzenlenecek olan Automechanika Fuarı ‘na Türkiye ‘den yoğun ilgi olduğunu belirtti. Şangay Fuarı düzenlendiği ilk yıllardan bu yana ziyaretçi ve katılımcılarını arttırırken, bu yıl fuara daha büyük bir katılım olduğu bildirildi.

Automechanika Şangay Fuarı bu yıl 07-10 Aralık 2011 tarihlerinde Çin’in Şangay Şehri’nde düzenlenecek.

130 ülke ve bölgenin temsil edildiği ve 2009 yılıyla karşılaştırıldığında ziyaretçi sayısı yüzde 31 büyüyerek 50,561′e ulaşan, 3100 katılımcıyı 138000 metrekare alanda bir araya getiren Automechanika Shanghai Fuarı, 2010 yılında yüzde 33 büyüme oranı yakalayarak şu ana kadar Çin’de yapılmış en büyük Otomoviv ve Yan Sanayi fuarı oldu.

Hızla büyüyen ve sektörün buluşma noktası haline gelen fuar ile ilgili olarak Messe Frankfurt Shangai Genel Müdürü Jason Cao şöyle bir açıklama yaptı;

“Automechanika 2010 ziyaretçi ve katılımcı sayısı, fuar alanı büyüklüğü, gösteriler, fuarda yer alan yerli ve yabancı sanayicilerin güveni açısından şu ana kadar yaptığımız en iyi fuar oldu. Ayrıca yerel ve uluslararası hükümetlerden, acentacılardan ve sanayi kuruluşlarından en büyük desteği aldık. 2011 yılında fuarı 4 güne çıkartmaya ve herkese fuardaki sayısız iş fırsatını keşfetmesi için daha fazla zaman tanımaya karar verdik.”

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Automechanika, Automechanika fuarı, Automechanika Şangay, Automechanika Şangay Fuarı, Automechanika Shangai, Automechanika Shangai fuarı, Automechanika Shangai Fuarı 2011, Güney Kore, Hindistan, İran, Japonya, Messe Frankfurt Şangay, Şangay, Şangay Fuarı,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları